Leia odavaid lende suunaga Phuket

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
T 21/9
T 28/9

Odavaimad lennud sihtkoha Phuket lennujaamadesse

Leia odavaimad lennud neisse sihtkoha Phuket lennujaamadesse algusega sulle lähimast linnast või lennujaamast
Tallinn
Phuket

ODAVAIM LEND MARSRUUDIL Tallinn–Phuket

Tallinn (TLL) > Phuket (HKT)

Lennud liinil Tallinn–Phuket on tavaliselt odavamad, kui valida lennujaamadeks Tallinn Ulemiste–Phuket, mille keskmine hind on 519€

ODAVAIM KUU LIINIL TALLINN–PHUKET LENDAMISEKSnovember8% odavamnovember: lennud liinil Tallinn–Phuket maksavad keskmiselt vaid 477€
KALLEIM KUU LIINIL TALLINN–PHUKET LENDAMISEKSjuuli13% kallimjuuli: lennud liinil Tallinn–Phuket maksavad umbes 588€
POPULAARSEIM KUU LIINIL TALLINN–PHUKET LENDAMISEKSveebruar556% rohkem külastajaidveebruar oli momondo kasutajate seas liinil Tallinn–Phuket tehtud lennuotsingute poolest populaarseim kuu

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Phuket?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Phuket?

  Viimase kahe nädala jooksul broneerisid kasutajad pakkumisi sihtkohta Phuket hinnaga 16€/inimene, mis on 95% odavam kui keskmine lend sihtkohta Phuket. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Phuket lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Phuket?

  Üldiselt on november odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Phuket lendamiseks. Kuna tegu on madalhooajaga, võid eeldada, et lennuhinnad on 477€ ringis. Kui november pole sihtkohta Phuket lendamiseks võimalik, siis september on paremuselt teine valik. Lennuhinnad riigist Eesti sihtkohta Phuket maksavad kuus september keskmiselt 480€.

 • Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Phuket?

  Soovitame osta piletid riigist Eesti sihtkohta Phuket 60 päeva enne su väljumiskuupäeva, kuna sel ajal leiavad momondo kasutajad enamasti parimaid lennuhindu. Keskmiselt leidsid meie kasutajaid lende sihtkohta Phuket hinnaga 519€.

 • Mis on odavaim päev sihtkohta Phuket lendamiseks?

  Keskmiselt on riigist Eesti sihtkohta Phuket lendamiseks odavaim päev teisipäev. momondo kasutajad leidsid päevaks teisipäev odavaid lende hinnaga alates 494€. See hind võib aga erineda sõltuvalt lennufirmast, hooajast ja pühadest. Seevastu reede on riigist Eesti väljuvate lendude osas kõige kallim päev nii äri- kui puhkusereisideks. Seetõttu on hinnad umbes 551€ ringis.

 • Mis ajal on odavaimad väljumised sihtkohta Phuket?

  Riigist Phuket sihtkohta Eesti lennata on kõige odavam keskpäeval. momondo kasutajad leidsid keskpäeval odavaid lende hinnaga alates 448€. Lennud sihtkohta Phuket on pärastlõunal kallimad, sest keskmine piletihind on 652€. Väljumisajad pärastlõunal on tipptunni reisiajad ning seetõttu võivad piletid kallimad olla.

 • Kas linna Phuket läheduses on veel mõni lennujaam?

  Lennujaam Krabi või Lennujaam Trang võivad olla alternatiivsed lennujaamad, mida sihtkohta Phuket reisimiseks kasutada.

 • Kas sihtkohta Phuket lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Lennujaamas Lennujaam Trang on keskmine hind inimese kohta 214€ ja enamasti on see odavaim lennujaam, kuhu sihtkohta Phuket külastades lennata. See keskmine hind varieerub sõltuvalt linnast, kust välja lennati. Odavaima lennu leidmiseks proovi momondo lennupiletite hinna tööriista.


Phuket: pea plaani, kuidas sinna reisida