Leia odavaid lende suunaga Salzburg

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
T 7/12
T 14/12

Odavaimad lennud sihtkoha Salzburg lennujaamadesse

Leia odavaimad lennud neisse sihtkoha Salzburg lennujaamadesse algusega sulle lähimast linnast või lennujaamast
Tallinn
Salzburg

ODAVAIM LEND MARSRUUDIL Tallinn–Salzburg

Tallinn (TLL) > Salzburg (SZG)

Lennud liinil Tallinn–Salzburg on tavaliselt odavamad, kui valida lennujaamadeks Tallinn Ulemiste–Salzburg W.A. Mozart, mille keskmine hind on €242

ODAVAIM KUU LIINIL TALLINN–SALZBURG LENDAMISEKSjaanuar19% odavamjaanuar: lennud liinil Tallinn–Salzburg maksavad keskmiselt vaid €195
KALLEIM KUU LIINIL TALLINN–SALZBURG LENDAMISEKSdetsember20% kallimdetsember: lennud liinil Tallinn–Salzburg maksavad umbes €291
POPULAARSEIM KUU LIINIL TALLINN–SALZBURG LENDAMISEKSveebruar657% rohkem külastajaidveebruar oli momondo kasutajate seas liinil Tallinn–Salzburg tehtud lennuotsingute poolest populaarseim kuu

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Salzburg?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Salzburg?

  Lähtekohast Tallinn sihtkohta Salzburg reise broneerinud kasutajad leidsid lende, mis olid 22% odavamad kui keskmised piletid sihtkohta Salzburg lennates. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Salzburg lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Salzburg?

  Odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Salzburg lendamiseks on jaanuar. Lennuhinnad, mis jäävad keskmiselt umbes €195 kanti, on sel ajal sageli madalhooaja tõttu odavamad. Kui jaanuar pole sihtkohta Salzburg lendamiseks võimalik, siis juuli on paremuselt teine valik. Lennuhinnad riigist Eesti sihtkohta Salzburg maksavad kuus juuli keskmiselt €217.

 • Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Salzburg?

  Riigist Eesti sihtkohta Salzburg lennates leiad odavamaid hindu suurema tõenäosusega siis, kui broneerid 60 päeva enne oma väljumiskuupäeva. Üldiselt maksavad lennud sihtkohta Salzburg keskmiselt €242, kui teed otsingu 60 päeva varem.

 • Mis on odavaim päev sihtkohta Salzburg lendamiseks?

  Meie andmete põhjal on odavaim päev riigist Eesti sihtkohta Salzburg lendamiseks teisipäev. Odavaim piletihind, mis leiti väljumiseks päeval teisipäev, oli €207. Pea meeles, et hinnad võivad alati erineda sõltuvalt sinu marsruudist ja sellest, kas lend on riigisisene või rahvusvaheline. Kõige kallim päev sihtkohta Salzburg lendamiseks on pühapäev, mil piletihinnad on keskmiselt umbes €289.

 • Kas linna Salzburg läheduses on veel mõni lennujaam?

  Sihtkoha Salzburg läheduses on võimalik leida alternatiivne ja võib-olla ka odavam sihtlennujaam. Kui plaanid lennata sihtkohta Salzburg, kaalu lennu broneerimist järgnevatesse lennujaamadesse: Lennujaam Linz Hoersching (97 km kaugusel sihtkoha Salzburg kesklinnast), Lennujaam Innsbruck Kranebitten (142 km kaugusel sihtkoha Salzburg kesklinnast) või Lennujaam Klagenfurt (161 km kaugusel sihtkoha Salzburg kesklinnast).

 • Kas sihtkohta Salzburg lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Odavaim lennujaam sihtkoha Salzburg läheduses on enamasti Lennujaam Innsbruck Kranebitten, kus keskmine hind on €219 inimese kohta. Need hinnad erinevad sõltuvalt sellest, kust reisijad tulevad. Reisijatele, kes soovivad raha säästa, soovitame momondo lennupiletite hinna tööriista.


Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Salzburg?

Siin näed valikut populaarseimatest ja odavaimatest lennufirmadest lendude jaoks sihtkohta Salzburg
 • Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Salzburg?

  Mis puudutab lende suunal Eesti–Salzburg, siis enamik momondo kasutajatest broneerib populaarsete lennufirmadega nagu Lufthansa, airBaltic või Austrian Airlines. Sõltuvalt sellest, millisest lähtekoha Eesti lennujaamast su lend väljub, võid leida lende nende populaarsete lennufirmadega.


Salzburg: pea plaani, kuidas sinna reisida


Austria: lennud muudesse linnadesse

Salzburg ei tundu enam nii kutsuv? Vaata lende riigi teistesse linnadesse