Leia odavaid lende suunaga Stavanger

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
E 24/1
E 31/1

Pakkumised saadaval enam kui 900 reisisaidilt.

Odavaimad lennud sihtkoha Stavanger lennujaamadesse

Leia odavaimad lennud neisse sihtkoha Stavanger lennujaamadesse algusega sulle lähimast linnast või lennujaamast
Tallinn
Stavanger

ODAVAIM LEND MARSRUUDIL Tallinn–Stavanger

Tallinn (TLL) > Bergen (BGO)

Lennud liinil Tallinn–Stavanger on tavaliselt odavamad, kui valida lennujaamadeks Tallinn Ulemiste–Bergeni Fleslandi lennujaam, mille keskmine hind on €204

ODAVAIM KUU LIINIL TALLINN–STAVANGER LENDAMISEKSmai23% odavammai: lennud liinil Tallinn–Stavanger maksavad keskmiselt vaid €165
KALLEIM KUU LIINIL TALLINN–STAVANGER LENDAMISEKSjuuli34% kallimjuuli: lennud liinil Tallinn–Stavanger maksavad umbes €288
POPULAARSEIM KUU LIINIL TALLINN–STAVANGER LENDAMISEKSdetsember306% rohkem külastajaiddetsember oli momondo kasutajate seas liinil Tallinn–Stavanger tehtud lennuotsingute poolest populaarseim kuu

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Stavanger?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Stavanger?

  Viimase kahe nädala jooksul broneerisid kasutajad pakkumisi sihtkohta Stavanger hinnaga €113/inimene, mis on 34% odavam kui keskmine lend sihtkohta Stavanger. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Stavanger lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Stavanger?

  Odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Stavanger lendamiseks on mai. Lennuhinnad, mis jäävad keskmiselt umbes €165 kanti, on sel ajal sageli madalhooaja tõttu odavamad. Kui mai ei sobi sulle reisimiseks, siis november on hea aeg, et broneerida lend riigist Eesti sihtkohta Stavanger. Ehkki november pole sihtkohta Stavanger lendamiseks nii odav kui mai, on lendude hinnad keskmiselt siiski €178.

 • Mis on odavaim päev sihtkohta Stavanger lendamiseks?

  Odavaim päev riigist Eesti sihtkohta Stavanger reisimiseks on neljapäev. Reisijad, kelle valik sihtkohta Stavanger lendamiseks on neljapäev, leiavad sageli odavaid pileteid hinnaga alates €207. Seevastu pühapäev on riigist Eesti väljuvate lendude osas kõige kallim päev nii äri- kui puhkusereisideks. Seetõttu on hinnad umbes €415 ringis.

 • Kas linna Stavanger läheduses on veel mõni lennujaam?

  Lennujaam Haugesund, Lennujaam Stord, Bergeni Fleslandi lennujaam või Lennujaam Kristiansand Kjevik võivad olla alternatiivsed lennujaamad, mida sihtkohta Stavanger reisimiseks kasutada.

 • Kas sihtkohta Stavanger lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Lennujaamas Lennujaam Stavanger Sola on keskmine hind inimese kohta €162 ja enamasti on see odavaim lennujaam, kuhu sihtkohta Stavanger külastades lennata. See keskmine hind varieerub sõltuvalt linnast, kust välja lennati. Odavaima lennu leidmiseks proovi momondo lennupiletite hinna tööriista.


Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Stavanger?

Siin näed valikut populaarseimatest ja odavaimatest lennufirmadest lendude jaoks sihtkohta Stavanger
 • Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Stavanger?

  Võib-olla on veel lennufirmasid, mis lendavad sihtkohta Stavanger lähtekohast Eesti, kuid meie kasutajate seas on populaarseimad Norwegian, airBaltic ja SAS. Need lennufirmad peaksid pakkuma regulaarseid lende sihtkohta Stavanger, kui su lend väljub mõnest lähtekoha Eesti populaarsemast lennujaamast.


Stavanger: pea plaani, kuidas sinna reisida