Leia odavaid lende suunaga Firenze

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
L 30/10
L 6/11

Odavaimad lennud sihtkoha Firenze lennujaamadesse

Leia odavaimad lennud neisse sihtkoha Firenze lennujaamadesse algusega sulle lähimast linnast või lennujaamast
Tallinn
Firenze

ODAVAIM LEND MARSRUUDIL Tallinn–Firenze

Tallinn (TLL) > Firenze (FLR)

Lennud liinil Tallinn–Firenze on tavaliselt odavamad, kui valida lennujaamadeks Tallinn Ulemiste–Firenze Peretola lennujaam, mille keskmine hind on €181

ODAVAIM KUU LIINIL TALLINN–FIRENZE LENDAMISEKSnovember20% odavamnovember: lennud liinil Tallinn–Firenze maksavad keskmiselt vaid €144
KALLEIM KUU LIINIL TALLINN–FIRENZE LENDAMISEKSseptember39% kallimseptember: lennud liinil Tallinn–Firenze maksavad umbes €252
POPULAARSEIM KUU LIINIL TALLINN–FIRENZE LENDAMISEKSaprill551% rohkem külastajaidaprill oli momondo kasutajate seas liinil Tallinn–Firenze tehtud lennuotsingute poolest populaarseim kuu

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Firenze?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Firenze?

  Lähtekohast Viin sihtkohta Firenze reise broneerinud kasutajad leidsid lende, mis olid 70% odavamad kui keskmised piletid sihtkohta Firenze lennates. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Firenze lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Firenze?

  Odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Firenze lendamiseks on november. Lennuhinnad, mis jäävad keskmiselt umbes €144 kanti, on sel ajal sageli madalhooaja tõttu odavamad. Kui november ei sobi sulle reisimiseks, siis märts on hea aeg, et broneerida lend riigist Eesti sihtkohta Firenze. Ehkki märts pole sihtkohta Firenze lendamiseks nii odav kui november, on lendude hinnad keskmiselt siiski €145.

 • Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Firenze?

  Ideaalne aeg sinu reisi broneerimiseks sihtkohta Firenze on 55 päeva varem, mil hinnad on keskmiselt €181.

 • Mis on odavaim päev sihtkohta Firenze lendamiseks?

  Meie andmete põhjal on odavaim päev riigist Eesti sihtkohta Firenze lendamiseks esmaspäev. Odavaim piletihind, mis leiti väljumiseks päeval esmaspäev, oli €154. Pea meeles, et hinnad võivad alati erineda sõltuvalt sinu marsruudist ja sellest, kas lend on riigisisene või rahvusvaheline. Kui su lennu väljumispäev on pühapäev, mis on reisimiseks kõige kallim nädalapäev, on lennuhinnad riigist Eesti sihtkohta Firenze ilmselt umbes €272.

 • Kas linna Firenze läheduses on veel mõni lennujaam?

  Sihtkoha Firenze läheduses on võimalik leida alternatiivne ja võib-olla ka odavam sihtlennujaam. Kui plaanid lennata sihtkohta Firenze, kaalu lennu broneerimist järgnevatesse lennujaamadesse: Lennujaam San Dalmazio San Domino Island (62 km kaugusel sihtkoha Firenze kesklinnast), Pisa San Giusto lennujaam (70 km kaugusel sihtkoha Firenze kesklinnast), Bologna Borgo Panigale lennujaam (85 km kaugusel sihtkoha Firenze kesklinnast), Lennujaam Rimini Miramare (112 km kaugusel sihtkoha Firenze kesklinnast) või Lennujaam Perugia Sant Egidio (126 km kaugusel sihtkoha Firenze kesklinnast).

 • Kas sihtkohta Firenze lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Hinnad erinevad sõltuvalt sellest, kust reisijad välja lendavad, kuid odavaim lennujaam sihtkohta Firenze saabumiseks on enamasti Pisa San Giusto lennujaam, kus keskmine hind on €160 inimese kohta. Enamasti leiavad kasutajad parimaid hindu momondo lennupiletite hinna tööriistaga.


momondos leitud pakkumised lennule suunaga Firenze

Vaata valikut parimatest hindadest, mida momondo kasutajad riigist Eesti sihtkohta Firenze lendamiseks leidnud on
KLM
TLLTallinn Ulemiste
9 t 55 m
FLRFirenze Peretola lennujaam

Leia odavaimad ühe suuna lennud sihtkohta Firenze

Kui otsid ühe suuna lende liinil Eesti\u2013Firenze, vaata allpool meie pakkumisi firmalt KLM
KLM
TLLTallinn Ulemiste
9 t 55 m
FLRFirenze Peretola lennujaam

Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Firenze?

Siin näed valikut populaarseimatest ja odavaimatest lennufirmadest lendude jaoks sihtkohta Firenze
 • Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Firenze?

  Lufthansa on lennufirma, mille valib enamik momondo kasutajaid, kes broneerivad lende lähtekohast Eesti sihtkohta Firenze. SAS, KLM jq Austrian Airlines on samuti populaarsed valikud, lennates sihtkohta Firenze lähtekohast Eesti. Enamik suuri lennufirmasid, mis lendavad lähtekohast Eesti sihtkohta Firenze, pakuvad regulaarseid lende, kuid valikud võivad erineda sõltuvalt sellest, millisest lennujaamast su lend väljub.


Firenze: populaarsed marsruudid

Kõige sagedamini otsitud lennumarsruudid, odavaimad hinnad ja lühimad lennuajad
Lennud Tallinn–Firenze
Kiireim lennuaeg9 t 55 m
Odavaim hind€112

Firenze: pea plaani, kuidas sinna reisida