Leia odavaid lende suunaga Bari

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
T 21/9
T 28/9

Odavaimad lennud sihtkoha Bari lennujaamadesse

Leia odavaimad lennud neisse sihtkoha Bari lennujaamadesse algusega sulle lähimast linnast või lennujaamast
Tallinn
Bari

ODAVAIM LEND MARSRUUDIL Tallinn–Bari

Tallinn (TLL) > Bari (BRI)

Lennud liinil Tallinn–Bari on tavaliselt odavamad, kui valida lennujaamadeks Tallinn Ulemiste–Bari Palese lennujaam, mille keskmine hind on 221€

ODAVAIM KUU LIINIL TALLINN–BARI LENDAMISEKSmärts41% odavammärts: lennud liinil Tallinn–Bari maksavad keskmiselt vaid 130€
KALLEIM KUU LIINIL TALLINN–BARI LENDAMISEKSdetsember27% kallimdetsember: lennud liinil Tallinn–Bari maksavad umbes 279€
POPULAARSEIM KUU LIINIL TALLINN–BARI LENDAMISEKSoktoober244% rohkem külastajaidoktoober oli momondo kasutajate seas liinil Tallinn–Bari tehtud lennuotsingute poolest populaarseim kuu

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Bari?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Bari?

  Parim momondost leitud hind sihtkohta Bari lähekohast Tallinn oli 133€ inimese kohta, mis on 42% odavam kui keskmine lend sihtkohta Bari. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Bari lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Bari?

  Kui märts ei sobi sulle reisimiseks, siis veebruar on hea aeg, et broneerida lend riigist Eesti sihtkohta Bari. Ehkki veebruar pole sihtkohta Bari lendamiseks nii odav kui märts, on lendude hinnad keskmiselt siiski 196€.

 • Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Bari?

  Üldiselt leiab enamik reisijaid, et odavaim aeg sihtkohta Bari lennu broneerimiseks on umbes 59 päeva enne nende väljumiskuupäeva, mil piletid maksavad keskmiselt 221€.

 • Mis on odavaim päev sihtkohta Bari lendamiseks?

  Odavaim päev riigist Eesti sihtkohta Bari reisimiseks on neljapäev. Reisijad, kelle valik sihtkohta Bari lendamiseks on neljapäev, leiavad sageli odavaid pileteid hinnaga alates 182€. Kui su reisiplaanid on paindlikud, siis proovi vältida lende, mille väljumispäev on esmaspäev, sest siis maksavad piletid keskmiselt 280€. Need hinnad võivad aga muutuda, nii et lisa kindlasti hinnateavitus sihtkohta Bari suunduvate lendude kohta.

 • Mis ajal on odavaimad väljumised sihtkohta Bari?

  Meie andmete põhjal on õhtul odavaim aeg riigist Eesti sihtkohta Bari lendamiseks. Meie kasutajad leidsid õhtul lende sihtkohta Bari odava hinnaga alates 148€. Lennud sihtkohta Bari on hommikul kallimad, sest keskmine piletihind on 227€. Väljumisajad hommikul on tipptunni reisiajad ning seetõttu võivad piletid kallimad olla.

 • Kas linna Bari läheduses on veel mõni lennujaam?

  Sihtkohta Bari reisides on võimalik leida paremaid hindu järgnevates lennujaamades Lennujaam Brindisi Papola Casale(104 km kaugusel sihtkoha Bari kesklinnast), Lennujaam Vieste(104 km kaugusel sihtkoha Bari kesklinnast) või Lennujaam Foggia Gino Lisa(117 km kaugusel sihtkoha Bari kesklinnast), seda sõltuvalt kuust ja väljumislennujaamast.

 • Kas sihtkohta Bari lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Lennujaamas Lennujaam Brindisi Papola Casale on keskmine hind inimese kohta 229€ ja enamasti on see odavaim lennujaam, kuhu sihtkohta Bari külastades lennata. See keskmine hind varieerub sõltuvalt linnast, kust välja lennati. Odavaima lennu leidmiseks proovi momondo lennupiletite hinna tööriista.


Bari: pea plaani, kuidas sinna reisida