Leia odavaid lende suunaga Trondheim

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
E 24/1
E 31/1

Pakkumised saadaval enam kui 900 reisisaidilt.

Odavaimad lennud sihtkoha Trondheim lennujaamadesse

Leia odavaimad lennud neisse sihtkoha Trondheim lennujaamadesse algusega sulle lähimast linnast või lennujaamast
Tallinn
Trondheim

ODAVAIM LEND MARSRUUDIL Tallinn–Trondheim

Tallinn (TLL) > Trondheim (TRD)

Lennud liinil Tallinn–Trondheim on tavaliselt odavamad, kui valida lennujaamadeks Tallinn Ulemiste–Trondheimi lennujaam, mille keskmine hind on €214

ODAVAIM KUU LIINIL TALLINN–TRONDHEIM LENDAMISEKSnovember18% odavamnovember: lennud liinil Tallinn–Trondheim maksavad keskmiselt vaid €175
KALLEIM KUU LIINIL TALLINN–TRONDHEIM LENDAMISEKSaugust55% kallimaugust: lennud liinil Tallinn–Trondheim maksavad umbes €332
POPULAARSEIM KUU LIINIL TALLINN–TRONDHEIM LENDAMISEKSjuuli389% rohkem külastajaidjuuli oli momondo kasutajate seas liinil Tallinn–Trondheim tehtud lennuotsingute poolest populaarseim kuu

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Trondheim?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Trondheim?

  Parim momondost leitud hind sihtkohta Trondheim lähekohast Riia oli €91 inimese kohta, mis on 71% odavam kui keskmine lend sihtkohta Trondheim. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Trondheim lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Trondheim?

  Keskmiselt on november odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Trondheim lendamiseks – enamik hindu on siis €175 ringis. Teine väga hea valik sihtkohta Trondheim reisimiseks on märts, mil keskmised lennuhinnad riigist Eesti on umbes €178.

 • Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Trondheim?

  Soovitame osta piletid riigist Eesti sihtkohta Trondheim 53 päeva enne su väljumiskuupäeva, kuna sel ajal leiavad momondo kasutajad enamasti parimaid lennuhindu. Keskmiselt leidsid meie kasutajaid lende sihtkohta Trondheim hinnaga €214.

 • Mis on odavaim päev sihtkohta Trondheim lendamiseks?

  Keskmiselt on riigist Eesti sihtkohta Trondheim lendamiseks odavaim päev reede. momondo kasutajad leidsid päevaks reede odavaid lende hinnaga alates €163. See hind võib aga erineda sõltuvalt lennufirmast, hooajast ja pühadest. Kui su lennu väljumispäev on esmaspäev, mis on reisimiseks kõige kallim nädalapäev, on lennuhinnad riigist Eesti sihtkohta Trondheim ilmselt umbes €245.

 • Mis ajal on odavaimad väljumised sihtkohta Trondheim?

  Riigist Trondheim sihtkohta Eesti lennata on kõige odavam keskpäeval. momondo kasutajad leidsid keskpäeval odavaid lende hinnaga alates €182. Lennud sihtkohta Trondheim on pärastlõunal kallimad, sest keskmine piletihind on €234. Väljumisajad pärastlõunal on tipptunni reisiajad ning seetõttu võivad piletid kallimad olla.

 • Kas linna Trondheim läheduses on veel mõni lennujaam?

  Sihtkoha Trondheim läheduses on võimalik leida alternatiivne ja võib-olla ka odavam sihtlennujaam. Kui plaanid lennata sihtkohta Trondheim, kaalu lennu broneerimist järgnevatesse lennujaamadesse: Lennujaam Orland (49 km kaugusel sihtkoha Trondheim kesklinnast), Lennujaam Rørosi vald (106 km kaugusel sihtkoha Trondheim kesklinnast), Lennujaam Namsos (129 km kaugusel sihtkoha Trondheim kesklinnast), Lennujaam Kristiansund Kvernberget (133 km kaugusel sihtkoha Trondheim kesklinnast) või Lennujaam Rørvik Ryumsjoen Aprt (161 km kaugusel sihtkoha Trondheim kesklinnast).

 • Kas sihtkohta Trondheim lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Odavaim lennujaam sihtkoha Trondheim läheduses on enamasti Lennujaam Kristiansund Kvernberget, kus keskmine hind on €313 inimese kohta. Need hinnad erinevad sõltuvalt sellest, kust reisijad tulevad. Reisijatele, kes soovivad raha säästa, soovitame momondo lennupiletite hinna tööriista.


Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Trondheim?

Siin näed valikut populaarseimatest ja odavaimatest lennufirmadest lendude jaoks sihtkohta Trondheim
 • Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Trondheim?

  Mis puudutab lende suunal Eesti–Trondheim, siis enamik momondo kasutajatest broneerib populaarsete lennufirmadega nagu LOT, Norwegian, SAS ja Finnair. Sõltuvalt sellest, millisest lennujaamast su lend väljub, võib valikus olla ka teisi lennufirmasid.


Trondheim: pea plaani, kuidas sinna reisida