Broneeri lende firmalt WestJet

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 12/10
K 19/10

WestJet: ülevaade

WestJet: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€22

Populaarseim marsruut

RSW–YYZ

Lühim lend

0 t 57 m

Pikim lend

7 t 17 m
Lennufirma WestJet odavaim marsruut on lähtekohast Vancouver Intl sihtkohta Kelowna hinnaga €22
Lennufirma WestJet populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Fort Myers SW Florida Intl sihtkohta Toronto Pearson Intl
Lennufirma WestJet kiireim marsruut on lähtekohast Vancouver (YVR) sihtkohta Kelowna (YLW) ja kestab 0 t 57 m
Lennufirma WestJet pikim marsruut on lähtekohast Phoenix (PHX) sihtkohta Calgary (YYC) ja kestab 7 t 17 m

WestJet: arvustused

7,3
HeaPõhineb 379 kontrollitud külastaja arvustustel
7,2Comfort
7,4Pardaleminek
6,2Meelelahutus
7,3Kõik kokku
8,0Meeskond
6,0Toit

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga WestJet: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga WestJet, pead välja lendama lennujaamast Hamburg, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks SunExpress.

Peamised lennujaamad, mida WestJet teenindab, on Vancouver Intl, Calgary ja Toronto Pearson Intl. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma WestJet saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma WestJet lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma WestJet veebisaiti aadressil westjet.com või helistada lennufirmale numbril +1 888 937 8538.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt WestJet leidsime, oli suunal Vancouver Intl–Kelowna piletihinnaga €59. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga WestJet, siis odavaim marsruut on Vancouver Intl–Kelowna. Sellel lennufirma WestJet marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €22.

Praegu nõuab WestJet, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 157cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 53x38x23cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 41x33x15cm.


WestJet – lennu jälgimine

Lennufirma WestJet lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 10/7