Broneeri lende firmalt Norwegian Air International

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 7/2
T 14/2

Norwegian Air International: arvustused

7,8
HeaPõhineb 184 kontrollitud külastaja arvustustel
7,5Comfort
7,7Pardaleminek
8,1Meeskond
6,8Meelelahutus
7,9Kõik kokku
7,0Toit


Lendamine firmaga Norwegian Air International: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Norwegian Air International, pead välja lendama lennujaamast Helsingi Helsinki-Vantaa, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Finnair.

Peamised lennujaamad, mida Norwegian Air International teenindab, on Kopenhaagen, Aalborg ja Stockholmi Arlanda. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Norwegian Air International saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Norwegian Air International lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Norwegian Air International veebisaiti aadressil norwegian.com või helistada lennufirmale numbril +47 2149 00 15.

Praegu nõuab Norwegian Air International, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 250x112x79cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x40x23cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 33x25x20cm.


Norwegian Air International – lennu jälgimine

Lennufirma Norwegian Air International lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 2/2