Broneeri lende firmalt Batik Air

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 12/10
K 19/10

Batik Air: ülevaade

Batik Air: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€17

Populaarseim marsruut

KUL–SIN

Lühim lend

1 t 00 m

Pikim lend

19 t 25 m
Lennufirma Batik Air odavaim marsruut on lähtekohast Kuala Lumpuri rahvusvaheline sihtkohta Penang Intl hinnaga €17
Lennufirma Batik Air populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Kuala Lumpuri rahvusvaheline sihtkohta Singapur Changi
Lennufirma Batik Air kiireim marsruut on lähtekohast Kuala Lumpur (KUL) sihtkohta Penang (PEN) ja kestab 1 t 00 m
Lennufirma Batik Air pikim marsruut on lähtekohast Penang (PEN) sihtkohta Singapur (SIN) ja kestab 19 t 25 m

Batik Air: arvustused

7,3
HeaPõhineb 3 kontrollitud külastaja arvustustel
7,3Comfort
7,3Toit
8,0Pardaleminek
7,3Meelelahutus
7,3Meeskond
7,3Kõik kokku

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Batik Air: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Batik Air, pead välja lendama lennujaamast Lahore, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Etihad Airways.

Peamised lennujaamad, mida Batik Air teenindab, on Kuala Lumpuri rahvusvaheline, Denpasar Bali Ngurah Rai ja Kuala Lumpur Subang. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Batik Air saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Batik Air lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Batik Air veebisaiti aadressil batikair.com või helistada lennufirmale numbril +603 7841 5388.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Batik Air leidsime, oli suunal Penang Intl–Kuala Lumpuri rahvusvaheline piletihinnaga €34. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Batik Air, siis odavaim marsruut on Kuala Lumpuri rahvusvaheline–Penang Intl. Sellel lennufirma Batik Air marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €17.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Batik Air leidsime, on sihtkohta Singapur Changi–Kuala Lumpuri rahvusvaheline ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €71. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Batik Air, mille leidsime, oli marsruudil Kuala Lumpuri rahvusvaheline–Singapur Changi. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €23 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Batik Air – lennu jälgimine

Lennufirma Batik Air lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 10/7