Leia odavaid lende suunaga Maastricht

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
L 30/10
L 6/11

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Maastricht?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Maastricht?

  €68 on odavaim viimase kahe nädala jooksul momondost leitud pakkumine sihtkohta Maastricht lendamiseks. Selle lennu lähtekohaks on Riia ja see on 68% odavam kui enamik lende sihtkohta Maastricht. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Maastricht lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Kas linna Maastricht läheduses on veel mõni lennujaam?

  Sihtkohta Maastricht reisides on võimalik leida paremaid hindu järgnevates lennujaamades Lennujaam Eindhoven(70 km kaugusel sihtkohta Maastricht kesklinnast) või Lennujaam Rotterdam The Hague(151 km kaugusel sihtkoha Maastricht kesklinnast), seda sõltuvalt kuust ja väljumislennujaamast.

 • Kas sihtkohta Maastricht lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Hinnad erinevad sõltuvalt sellest, kust reisijad välja lendavad, kuid odavaim lennujaam sihtkohta Maastricht saabumiseks on enamasti Lennujaam Maastricht/Aachen, kus keskmine hind on €206 inimese kohta. Enamasti leiavad kasutajad parimaid hindu momondo lennupiletite hinna tööriistaga.


Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Maastricht?

Siin näed valikut populaarseimatest ja odavaimatest lennufirmadest lendude jaoks sihtkohta Maastricht
 • Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Maastricht?

  KLM on lennufirma, mille valib enamik momondo kasutajaid, kes broneerivad lende lähtekohast Eesti sihtkohta Maastricht. Enamik suuri lennufirmasid, mis lendavad lähtekohast Eesti sihtkohta Maastricht, pakuvad regulaarseid lende, kuid valikud võivad erineda sõltuvalt sellest, millisest lennujaamast su lend väljub.


Maastricht: pea plaani, kuidas sinna reisida


Holland: lennud muudesse linnadesse

Maastricht ei tundu enam nii kutsuv? Vaata lende riigi teistesse linnadesse