Broneeri lende firmalt Air Corsica

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Air Corsica: ülevaade

Air Corsica: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€39

Populaarseim marsruut

BIA–LYS

Lühim lend

0 t 50 m

Pikim lend

1 t 50 m
Lennufirma Air Corsica odavaim marsruut on lähtekohast Ajaccio Campo Dell Oro sihtkohta Brüssel Charleroi Brussels hinnaga €39
Lennufirma Air Corsica populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Bastia Poretta sihtkohta Lyon-Saint Exupéry
Lennufirma Air Corsica kiireim marsruut on lähtekohast Nice (NCE) sihtkohta Ajaccio (AJA) ja kestab 0 t 50 m
Lennufirma Air Corsica pikim marsruut on lähtekohast Ajaccio (AJA) sihtkohta Brüssel (CRL) ja kestab 1 t 50 m

Air Corsica: arvustused

8,8
Väga heaPõhineb 20 kontrollitud külastaja arvustustel
7,9Comfort
8,8Kõik kokku
8,0Toit
8,4Pardaleminek
8,7Meeskond
7,7Meelelahutus

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Air Corsica: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Air Corsica, pead välja lendama lennujaamast Brüssel Charleroi Brussels, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ryanair.

Peamised lennujaamad, mida Air Corsica teenindab, on Pariis Orly, Ajaccio Campo Dell Oro ja Marseille. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Air Corsica saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Air Corsica lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Air Corsica veebisaiti aadressil aircorsica.com või helistada lennufirmale numbril +33 8 25 35 35 35.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Air Corsica leidsime, oli suunal Pariis Orly–Figari-Sud Corse piletihinnaga €95. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Air Corsica, siis odavaim marsruut on Bastia Poretta–Lyon-Saint Exupéry. Sellel lennufirma Air Corsica marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €41.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Air Corsica leidsime, on sihtkohta Brüssel Charleroi Brussels–Ajaccio Campo Dell Oro ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €94. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Air Corsica, mille leidsime, oli marsruudil Ajaccio Campo Dell Oro–Brüssel Charleroi Brussels. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €39 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Air Corsica – lennu jälgimine

Lennufirma Air Corsica lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30