Autorent Austraalias

Kas otsid odavaid autorendipakkumisi Austraalias? Tee otsing siin!

Perth, WA, Austraalia
15 dets — 22 dets
Sama tagastuskoht
Perth, WA, Austraalia
N 15/12
Keskpäev
N 22/12
Keskpäev
Juhi vanus:

Leia populaarseid huviväärsusi oma rendiauto väljastuskoha lähedal

Külasta sihtkohas Austraalia neid populaarsete autorendiesinduste lähedal asuvaid huviväärsusi, mida kindlasti nägema peab

Lähimad huviväärsused:

Sydney Cricket Ground7,0 km
Coogee Beach8,0 km
Hyde Park8,1 km
Bronte Beach9,5 km
Tamarama Beach9,8 km

Lähimad huviväärsused:

Flinders Street Station20,0 km
Melbourne Convention and Exhibition Centre20,1 km
Melbourne Cricket Ground21,0 km
St. Kilda Beach24,5 km

Lähimad huviväärsused:

Brisbane Convention and Exhibition Centre13,7 km
Sutton's Beach17,4 km
Glasshouse Mountains National Park55,4 km
Surfers Paradise Beach74,1 km
Manly Beach732,7 km

Rendi auto nende sihtkoha Austraalia populaarsete hotellide lähedal

Allpool on sihtkoha Austraalia populaarseimad hotellid

Austraalia: autorent

Uuri välja kõik, mida sihtkohas Austraalia auto rentimise kohta teadma pead, et oma järgmiseks reisiks korralikult valmistuda

Firefly pakub üldiselt sihtkoha Austraalia odavaimat autorenti. Pakkujaga Firefly broneerides leiavad kasutajad sageli odavaid hindu alates €19/päev. Autorendifirmaga Firefly leiad suurema tõenäosusega hindu, mis on odavamad riigi keskmisest rendihinnast, milleks on €31/pärv. Need hinnad võivad varieeruda sõltuvalt sellest, millise auto rendid ja mis linnas sa seda teed.

Sihtkoha Austraalia populaarseim autorendifirma on Firefly. Sel autorendifirmal on praegu 15 arvustust ning selle kasutajate keskmine rahulolu hinne on 7,0/10. 59% momondo kasutajatest otsustasid hiljuti sihtkohas Austraalia reisides autorendifirma Firefly kasuks.

Rendifirmal Thrifty on praegu sihtkohas Austraalia kõige rohkem esindusi. Neil on üle riigi 364 esindust, mis tähendab, et peaksid oma sihtkohas lihtsasti nende esinduse leidma. Autorendifirmal Thrifty on enamasti esindusi riigi Austraalia parimates turismilinnades. Näiteks linnas Adelaide on autorendifirmal Thrifty 4 esindust.

Pane tähele, et kui rendid sihtkohas Austraalia auto, kohustab seadus sind alati vasakul teepoolel sõitma.

137 riigi hulgas on Austraalia teede kvaliteedi poolest 41. kohal. Skaalal 1–7, kus 7 tähistab kõrgeimat hinnet, sai Austraalia oma teede kvaliteedi eest hindeks 4,7. Teede kvaliteet riigis võib erineda sõltuvalt sellest, mis paiku külastad ning milline on ilm.

Sihtkohas Austraalia on kõrgeim alkoholisisalduse määr veres, millega võib veel autot juhtida, 0,05%. Osades sihtkoha Austraalia piirkondades ja linnades võivad aga erinevad piirangud kehtida, nii et uuri see enne reisima minemist kindlasti välja. Austraalia rakendab karme seadusi inimeste vastu, kes juhivad purjuspäi autot, olles nooremad kui riigis kehtiv alkoholijoomise miinimumvanus (18).

Sihtkohas Austraalia autosid rentivate reisijate eelistatuim rendiautotüüp on Passenger Van. Viimase 30 päeva jooksul rentis sellise auto 27% momondo kasutajatest ning keskmiselt maksid nad selle eest €91 päevas.

Keskmiselt võid eeldada, et sihtkohas Austraalia maksab bensiin €1,08 per liter. Pane tähele, et see on eelmise nädala üleriiklik keskmine hind ning bensiinihinnad võivad riigi eri paigus erineda. Võrdluseks: odavaima keskmise bensiinihinnaga riik on Alžeeria (€0,32 per liter), samas kui kalleima keskmise bensiinihinnaga riik on Hong Kong (€2,83 per liter).


Autorent sihtkoha Austraalia populaarsetes piirkondades

Leia oma reisiks ideaalne rendiauto neis piirkonades, mida sihtkohas Austraalia kindlasti külastama peab

Autorent sihtkoha Austraalia populaarsetes linnades

Võrdle autorendi hindu sihtkoha Austraalia populaarseimates linnades

Vaata veel rendiautosid sihtkohas Vaikse ookeani lõunaosa

Vaata autorendipakkumisi sihtkohas Vaikse ookeani lõunaosa

Austraalia: pea plaani, kuidas sinna reisida


Miks valida momondo?

momondo otsib üles ja võrdleb tuhandeid rendiautode veebisaite, et pakkuda sulle parimat valikut rendiautosid ja --reegleid sihtkohas Austraalia. Rendiauto leidmine käib kiiresti ja on tasuta, seega on momondo sinu broneeringu jaoks mõistlik valik.

momondo teeb tänu filtrite kasutamisele lihtsamaks suurepärase rendiauto leidmise sihtkohas Austraalia. Olgu filtreerimise aluseks hind, autotüüp, mugavused või rendireeglid, momondo võimaldab sul kitsendada oma otsingut nende ja muude filtrite alusel, et leida sulle parim pakkumine.

Jah, saidil momondo saad kasutada filtrit, mis toob esile ainult tasuta tühistamisega autorendivalikud. See filter on saadaval kõigi saidil momondo tehtavate autorendiotsingute jaoks, sealhulgas ka sihtkohas Austraalia.

momondo võimaldab keskenduda sihtkohas Austraalia rendiautosid otsides just õiglastele kütusereeglitele ja tänu sellele saad oma otsingut kitsendada.

Jah, kindlasti. momondo pakub spetsiaalset põhjalikuma koristuse otsingufiltrit kõigis autorendiesindustes, sealhulgas ka sihtkohas Austraalia.

Jah, saidilt momondo leiab piiramatu läbisõiduga autorendipakkumisi sihtkohas Austraalia.


Põhjused, miks reisijad momondo valivad
Broneeri kindlustundega
Võrdleme autorendipakkumisi enam kui 70 000 sihtkohas, et saaksid kiiresti ja lihtsasti valiku teha.
Ökoteadlik
Vali paljude erinevate sõidukite seast, sh hübriid- ja elektriautod, tagamaks, et su reisid oleksid keskkonnasõbralikud.
Ei mingeid peidetud tasusid
Kõik kuvatavad hinnad on täishinnad. Ei mingeid peidetud makse ega tasusid, nii et võid olla kindel selles hinnas, mida näed.