Odavad lennud Tallinn Maltale alates €60

1 täiskasvanu
1 täiskasvanu, Turisti, 0 kotti

Leia momondoga pakkumisi 900+ reisisaidilt.

Leia odavaimaid lende Tallinn Maltale

Odavad edasi-tagasi lennud

Sisesta oma reisikuupäevad, et leida parimad hinnad.
Mitu lennufirmat Logo
16:10 - 23:05TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
7 t 55 m1 peatus Kraków J. Paul II Balice
Mitu lennufirmat Logo
15:45 - 01:25MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
8 t 40 m2 peatust Stockholmi Arlanda Kopenhaagen
€166Mitu lennufirmat
L, 28 nov - E, 7 dets
Mitu lennufirmat Logo
09:45 - 19:00TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
10 t 15 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
Mitu lennufirmat Logo
22:30 - 16:10MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
16 t 40 m2 peatust Milaano Milano Malpensa Kraków J. Paul II Balice
€167Mitu lennufirmat
L, 31 okt - E, 9 nov
Ryanair Logo
22:55 - 14:25TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
16 t 30 m2 peatust Londoni Stanstedi Bergamo Orio al Serio
Ryanair Logo
06:40 - 22:30MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
14 t 50 m1 peatus Londoni Stanstedi
€192Ryanair
L, 7 nov - L, 14 nov
Wizz Air Logo
09:45 - 19:00TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
10 t 15 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
Wizz Air Logo
19:35 - 09:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
12 t 30 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€277Wizz Air
R, 25 dets - T, 29 dets
Wizz Air Logo
09:30 - 21:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
12 t 50 m2 peatust Gdańsk Rebiechowo Budapest Ferenc Liszt Intl
Wizz Air Logo
19:35 - 09:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
12 t 30 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€297Wizz Air
R, 25 dets - T, 29 dets
Turkish Airlines Logo
12:00 - 08:30TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
21 t 30 m1 peatus Istanbul
Turkish Airlines Logo
09:25 - 18:00MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
7 t 35 m1 peatus Istanbul
€319Turkish Airlines
P, 29 nov - E, 7 dets
Turkish Airlines Logo
18:55 - 18:25TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
24 t 30 m1 peatus Istanbul
Turkish Airlines Logo
09:25 - 18:00MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
7 t 35 m1 peatus Istanbul
€319Turkish Airlines
L, 28 nov - E, 7 dets
Lufthansa Logo
06:35 - 22:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
16 t 45 m2 peatust Frankfurt München
Lufthansa Logo
07:15 - 00:40MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
16 t 25 m2 peatust München Frankfurt
€341Lufthansa
L, 6 veebr - R, 12 veebr
Lufthansa Logo
07:00 - 22:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
16 t 20 m1 peatus München
Lufthansa Logo
07:15 - 17:10MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
8 t 55 m2 peatust München Frankfurt
€433Lufthansa
K, 30 dets - T, 5 jaan
Scandinavian Airlines Logo
06:20 - 17:30TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
12 t 10 m1 peatus Kopenhaagen
Scandinavian Airlines Logo
12:25 - 01:25MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
12 t 00 m1 peatus Kopenhaagen
€604Scandinavian Airlines
E, 2 nov - N, 5 nov

momondos lende broneerides säästad raha

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Otsi pakkumisi sadadelt reisisaitidelt hindade võrdlemiseks.

Filtreeri otsinguid

Filtreeri otsinguid

Tasuta Wi-Fi? Peatuste arv? Saad kiiresti otsitulemusi filtreerida.

Usaldusväärne ja tasuta

Usaldusväärne ja tasuta

Meie teenus on täiesti tasuta – ei mingeid peidetud makse ega tasusid.

Hinnateavitused

Hinnateavitused

Sa pole veel valmis broneerima? , et jälgida hindu.

Turkish Airlines: lennud suunal Tallinn–Malta

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Turkish Airlines, Tallinn–Malta
Turkish Airlines
28 nov
TLL18:55Tallinn
24 t 30 m
1 peatus
MLA18:25Luqa Malta
7 dets
MLA09:25Luqa Malta
7 t 35 m
1 peatus
TLL18:00Tallinn
€319
Turkish Airlines
24 okt
TLL19:40Tallinn
24 t 45 m
1 peatus
MLA19:25Luqa Malta
31 okt
MLA19:50Luqa Malta
14 t 15 m
1 peatus
TLL11:05Tallinn
€760
Turkish Airlines
24 okt
TLL19:40Tallinn
24 t 45 m
1 peatus
MLA19:25Luqa Malta
31 okt
MLA19:50Luqa Malta
14 t 15 m
1 peatus
TLL11:05Tallinn
€761

Lufthansa: lennud suunal Tallinn–Malta

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Lufthansa, Tallinn–Malta
Lufthansa
6 veebr
TLL06:35Tallinn
16 t 45 m
2 peatust
MLA22:20Luqa Malta
12 veebr
MLA07:15Luqa Malta
16 t 25 m
2 peatust
TLL00:40Tallinn
€341
Lufthansa
30 dets
TLL07:00Tallinn
16 t 20 m
1 peatus
MLA22:20Luqa Malta
5 jaan
MLA07:15Luqa Malta
8 t 55 m
2 peatust
TLL17:10Tallinn
€433

momondo Hinnaleidja

 
Kasuta allpool olevaid filtreid, et leida ja võrrelda sulle sobivaid lende Tallinn Maltale.

Fly from

Lenda sihtkohta

Marsruut

Depart

Tagasilend

Price

Odavaim edasi-tagasireis
Kiireim ringreis

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 28.11

16:10-23:05

1 stop7 t 55 m

Luqa Malta

E 07.12

15:45-01:25

2 stops8 t 40 m

€166

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 31.10

09:45-19:00

1 stop10 t 15 m

Luqa Malta

E 09.11

22:30-16:10

2 stops16 t 40 m

€167

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 07.11

22:55-14:25

2 stops16 t 30 m

Luqa Malta

L 14.11

06:40-22:30

1 stop14 t 50 m

€192

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

R 25.12

09:45-19:00

1 stop10 t 15 m

Luqa Malta

T 29.12

19:35-09:05

1 stop12 t 30 m

€277

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

R 25.12

09:30-21:20

2 stops12 t 50 m

Luqa Malta

T 29.12

19:35-09:05

1 stop12 t 30 m

€297

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

P 29.11

12:00-08:30

1 stop21 t 30 m

Luqa Malta

E 07.12

09:25-18:00

1 stop7 t 35 m

€319

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 28.11

18:55-18:25

1 stop24 t 30 m

Luqa Malta

E 07.12

09:25-18:00

1 stop7 t 35 m

€319

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 06.02

06:35-22:20

2 stops16 t 45 m

Luqa Malta

R 12.02

07:15-00:40

2 stops16 t 25 m

€341

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

K 30.12

07:00-22:20

1 stop16 t 20 m

Luqa Malta

T 05.01

07:15-17:10

2 stops8 t 55 m

€433

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

E 02.11

06:20-17:30

1 stop12 t 10 m

Luqa Malta

N 05.11

12:25-01:25

1 stop12 t 00 m

€604

Lennud on järjestatud odavaimate edasi-tagasi lendude järgi.

Kuvatakse tulemusi 1–10 kokku 20 hulgastJärjestatud odavuse alusel
1
2

Vaata reisi ülevaateid sihtkohta Maltale siit

Kuidas leida kõige odavam lend marsruudil Tallinn–Malta

Võid nüüd hinge tõmmata. Vaatasime läbi kõik selle marsruudi otsingud momondos, et pakkuda sulle olulist teavet, kuidas leida oma reisi jaoks kõige odavam lend

Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Malta?

Üldiselt on november odavaim kuu riigist Tallinn sihtkohta Malta lendamiseks. Kuna tegu on madalhooajaga, võid eeldada, et lennuhinnad on €232 ringis. Teine väga hea valik sihtkohta Malta reisimiseks on mai, mil keskmised lennuhinnad riigist Tallinn on umbes €250.

Mis on odavaim päev sihtkohta Malta lendamiseks?

Meie andmete põhjal on reede odavaim päev sihtkohta Malta lendamiseks. Piletite hinnad sel päeval algavad €201. Kõige kallim päev sihtkohta Malta lendamiseks on laupäev, mil piletihinnad on keskmiselt umbes €272.

Mis on kõige soodsam liin?

Marsruudil Tallinn - Malta on soodsaimad lennud lennujaamade Tallinn ja Luqa Malta vahel

Kui kaua peaksin broneerima ette lennu Tallinn Maltale?

Tõenäoliselt näed odavaid lende lähtekohast Malta sihtkohta Tallinn, kui broneerid nädalat enne väljumist. Üldiselt võid leida lende sihtkohta Malta hinnaga umbes €271, kui otsid nädalat ette. Väljaspool seda ajavahemikku võivad lennuhinnad siiski odavamad olla. Näiteks leidsid inimesed hiljuti momondos lende sihtkohta Malta lähtekohast Tallinn odava hinnaga alates €215.

Mis salongiklassid on saadaval Tallinn–Malta lendudel?

Tallinn–Malta marsruudil saab valida ainult 1 salongiklassi vahel. Salongiklasside hinnad ja saadavus erinevad olenevalt lennufirmast, nii et alusta ülal otsimist, et leida endale sobivaim pakkumine.

Kas vahepeatustega säästaksin Tallinn–Malta lennul raha?

Sul võib olla võimalik säästa oma lennupiletitelt kuni 39%, kui valid marsruudil Tallinn–Malta vahepeatustega lennu.

Odavad Tallinn – Malta lennupakkumised ja nõuanded

Tutvu lennuaja, otselendude ja lennujaamadega marsruudil Tallinn – Malta

Parim leitud hind

€60

Kiireim lennuaeg

4 t 05 m

Otselennud

K ja P

Lennujaamad sihtkohas Malta

11 lennujaama
Parim viimase 72 tunni jooksul leitud ühesuunalend sihtkohta Malta lähtekohast Tallinn maksis €60. Parim viimase 72 tunni jooksul momondost leitud edasi-tagasireisi lennupakkumine lähtekohast Tallinn sihtkohta Malta maksis €166.
Kiireim lend marsruudil Tallinn–Malta kestab 4 t 05 m
Otselennud Tallinn > Malta: kolmapäev ja pühapäev. Ainus otselende pakkuv lennufirma on KM Malta Airlines..
Sihtkohas Malta on 11 lennujaama. Linnast Tallinn on otselennud lennujaamadesse Luqa Malta (MLA).

Korduma kippuvad küsimused lendude Tallinn Maltale kohta

  • Millal momondo viimati otsingu „lennud – Lennujaam Tallinn–Malta“ hindu kontrollis?

    Otsingu „lennud – Lennujaam Tallinn–Malta“ hindu kontrollitakse igapäevaselt.

  • Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „lennud – Lennujaam Tallinn–Malta“ pakkumisi otsib?

    On 8 teenusepakkujat, kellel on „lennud – Lennujaam Tallinn–Malta“ pakkumisi seisuga oktoober 2026.

  • Kui vana peab olema, et lennata lähtekohast Lennujaam Tallinn–Malta?

    Kuigi seaduste järgi võib üksi lennata juba ka viieaastane laps on enamikul lennufirmadest, mis saatjata alaealise (UNMR) teenust pakuvad, oma vanusepiirangud, mida mõjutavad ka lennu kestus, kellaajad ja vahepeatused. Soovitame sul pöörduda otse lennufirma poole, mida lähtekohast Lennujaam Tallinn–Malta lendamiseks plaanid kasutada, ja sellised nõuded üle kontrollida.

  • Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohta Malta lendamiseks?

    Reisi- ja tervisedokumendid, mida nõutakse sihtkohta Malta reisimisel olenevad konkreetsest reisiplaanist ja individuaalsetest asjaoludest. Soovitame kaasas kanda mitut dokumenti: nt ID-kaarti või juhiluba lisaks passile, mis kehtib vähemalt kuus kuud kuupäevast, kui jõuad sihtkohta Malta. Soovitame alati küsida teavet konkreetsete nõuete kohta otse lennufirmalt või Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) või mõnelt muult pädevalt kolmandalt isikult.

  • Mis on kõige populaarsem lennuki mark ja mudel suunal Tallinn – Malta?

Parimad lennufirmad suunal Tallinn–Malta

Võrdle ja vaata suunal Tallinn–Malta lendavate lennufirmade arvustusi momondos
Lennufirma
Hinnang
Tasuta tühistamine
Hind
RyanairHindAlates €113Tasuta tühistamineHinnang
6,9
5 445 arvustust
Otsi lende firmalt Ryanair
Wizz AirHindAlates €126Tasuta tühistamineHinnang
6,9
1 135 arvustust
Otsi lende firmalt Wizz Air
airBalticHindAlates €182Tasuta tühistamineHinnang
7,7
187 arvustust
Otsi lende firmalt airBaltic
LufthansaHindAlates €192Tasuta tühistamineHinnang
6,8
8 278 arvustust
Otsi lende firmalt Lufthansa
Scandinavian AirlinesHindAlates €202Tasuta tühistamineHinnang
7,4
2 018 arvustust
Otsi lende firmalt Scandinavian Airlines
LOTHindAlates €210Tasuta tühistamineHinnang
7,6
1 192 arvustust
Otsi lende firmalt LOT
KM Malta AirlinesHindAlates €221Tasuta tühistamineHinnang
7,0
67 arvustust
Otsi lende firmalt KM Malta Airlines
Turkish AirlinesHindAlates €293Tasuta tühistamineHinnang
7,4
4 455 arvustust
Otsi lende firmalt Turkish Airlines

Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo, et leida lennupakkumist suunal Tallinn–Malta?

Selleks, et aidata sul endale sobivaim lend leida, kogub momondo kokku suure arvu lende väga paljudelt lennufirmadelt ja pakkujatelt ning seejärel saad kasutada meie analüüse ja filtreid, et leida ja broneerida õige lend suunal Tallinn–Malta.

Kas saan otsida saidilt momondo paindlike broneerimisreeglitega lende suunal Tallinn–Malta?

Paindlike broneerimisreeglitega lende suunal Tallinn–Malta leiab, kui kasutada ülalolevat otsinguvormi ning valida seejärel meie spetsiaalne broneeringufilter, mis toob esile vaid need lennud, kus see reegel kehtib.

Kuidas aitab momondo leida lende suunal Tallinn–Malta?

momondo pakub kasulikke filtreid, mis aitavad sul õige lennu leida. Vali kindlad lennuajad, lennujaamad või kasvõi oma eelistatud makseviis. Meil on väga palju valikuid, mille abil saad broneerida endale ideaalselt sobiva lennu suunal Tallinn–Malta.

Ma pole praegu valmis broneerima lendu suunal Tallinn–Malta. Kas momondo saab mulle märku anda, kui hinnad muutuvad?

Muidugi. momondo jälgib lennuhindu sihtkohta suunal Tallinn–Malta. Sul on vaja vaid kehtivat meiliaadressi ja meie hoolitseme ülejäänu eest – nii kiire ja lihtne see ongi.

Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Malta.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
1 täiskasvanu
L 14.11
L 21.11