Odavad lennud Eestist Maltale alates €59

1 täiskasvanu
1 täiskasvanu, Turisti, 0 kotti

Leia momondoga pakkumisi 900+ reisisaidilt.

Leia odavaimaid lende Eestist Maltale

Viimased pakkumised edasi-tagasi lendudele Eestist Maltale

Sisesta oma reisikuupäevad, et leida parimad hinnad.
Mitu lennufirmat Logo
09:30 - 00:10TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
15 t 40 m2 peatust Gdańsk Rebiechowo Catania Fontanarossa
Mitu lennufirmat Logo
12:10 - 09:10MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
20 t 00 m2 peatust Bologna Borgo Panigale Varssavi Frédéric Chopini
€167Mitu lennufirmat
E, 11 jaan - P, 17 jaan
Mitu lennufirmat Logo
16:45 - 22:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
6 t 35 m1 peatus Kraków J. Paul II Balice
Mitu lennufirmat Logo
11:50 - 22:50MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
10 t 00 m2 peatust Veneetsia Treviso Sant'Angelo Vilnius
€168Mitu lennufirmat
T, 24 nov - L, 28 nov
Ryanair Logo
22:55 - 14:25TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
16 t 30 m2 peatust Londoni Stanstedi Bergamo Orio al Serio
Ryanair Logo
20:40 - 13:00MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
15 t 20 m1 peatus Dublin
€200Ryanair
L, 14 nov - L, 21 nov
Wizz Air Logo
09:45 - 19:00TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
10 t 15 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
Wizz Air Logo
19:35 - 09:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
12 t 30 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€276Wizz Air
R, 25 dets - T, 29 dets
Lufthansa Logo
06:35 - 11:40TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
6 t 05 m1 peatus Frankfurt
Lufthansa Logo
05:55 - 13:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
6 t 10 m1 peatus Frankfurt
€278Lufthansa
L, 27 märts - E, 29 märts
Wizz Air Logo
09:30 - 21:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
12 t 50 m2 peatust Gdańsk Rebiechowo Budapest Ferenc Liszt Intl
Wizz Air Logo
19:35 - 09:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
12 t 30 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€296Wizz Air
R, 25 dets - T, 29 dets
Lufthansa Logo
06:35 - 22:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
16 t 45 m2 peatust Frankfurt München
Lufthansa Logo
05:55 - 13:05MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
6 t 10 m1 peatus Frankfurt
€316Lufthansa
L, 27 märts - E, 29 märts
airBaltic Logo
15:15 - 22:20TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
8 t 05 m2 peatust Riia Riga Intl München
airBaltic Logo
14:25 - 20:55MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
29 t 30 m2 peatust Zurich Riia Riga Intl
€468airBaltic
K, 25 nov - P, 29 nov
Turkish Airlines Logo
06:00 - 18:55TAY  Tartu-MLA Luqa Malta
37 t 55 m2 peatust Helsingi Helsinki-Vantaa Istanbul
Turkish Airlines Logo
20:00 - 13:50MLA  Luqa Malta-TAY Tartu
16 t 50 m2 peatust Istanbul Helsingi Helsinki-Vantaa
€506Turkish Airlines
K, 4 nov - P, 8 nov
Scandinavian Airlines Logo
06:20 - 17:30TLL  Tallinn-MLA Luqa Malta
12 t 10 m1 peatus Kopenhaagen
Scandinavian Airlines Logo
12:25 - 01:25MLA  Luqa Malta-TLL Tallinn
12 t 00 m1 peatus Kopenhaagen
€661Scandinavian Airlines
E, 2 nov - N, 5 nov

momondos lende broneerides säästad raha

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Otsi pakkumisi sadadelt reisisaitidelt hindade võrdlemiseks.

Filtreeri otsinguid

Filtreeri otsinguid

Tasuta Wi-Fi? Peatuste arv? Saad kiiresti otsitulemusi filtreerida.

Usaldusväärne ja tasuta

Usaldusväärne ja tasuta

Meie teenus on täiesti tasuta – ei mingeid peidetud makse ega tasusid.

Hinnateavitused

Hinnateavitused

Sa pole veel valmis broneerima? , et jälgida hindu.

Turkish Airlines: lennud suunal Eesti–Malta

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Turkish Airlines, Eesti–Malta
Turkish Airlines
4 nov
TAY06:00Tartu
37 t 55 m
2 peatust
MLA18:55Luqa Malta
8 nov
MLA20:00Luqa Malta
16 t 50 m
2 peatust
TAY13:50Tartu
€506
Turkish Airlines
2 nov
TLL18:55Tallinn
14 t 40 m
1 peatus
MLA08:35Luqa Malta
5 nov
MLA09:25Luqa Malta
24 t 40 m
1 peatus
TLL11:05Tallinn
€691

Wizz Air: lennud suunal Eesti–Malta

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Wizz Air, Eesti–Malta
Wizz Air
25 dets
TLL09:45Tallinn
10 t 15 m
1 peatus
MLA19:00Luqa Malta
29 dets
MLA19:35Luqa Malta
12 t 30 m
1 peatus
TLL09:05Tallinn
€276
Wizz Air
25 dets
TLL09:30Tallinn
12 t 50 m
2 peatust
MLA21:20Luqa Malta
29 dets
MLA19:35Luqa Malta
12 t 30 m
1 peatus
TLL09:05Tallinn
€296
Wizz Air
24 okt
TLL21:20Tallinn
23 t 40 m
1 peatus
MLA20:00Luqa Malta
31 okt
MLA19:35Luqa Malta
12 t 35 m
1 peatus
TLL09:10Tallinn
€390

momondo Hinnaleidja

 
Kasuta allpool olevaid filtreid, et leida ja võrrelda sulle sobivaid lende Eestist Maltale.

Fly from

Lenda sihtkohta

Marsruut

Depart

Tagasilend

Price

Odavaim edasi-tagasireis

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

E 11.01

09:30-00:10

2 stops15 t 40 m

Luqa Malta

P 17.01

12:10-09:10

2 stops20 t 00 m

€167

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

T 24.11

16:45-22:20

1 stop6 t 35 m

Luqa Malta

L 28.11

11:50-22:50

2 stops10 t 00 m

€168

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 14.11

22:55-14:25

2 stops16 t 30 m

Luqa Malta

L 21.11

20:40-13:00

1 stop15 t 20 m

€200

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

R 25.12

09:45-19:00

1 stop10 t 15 m

Luqa Malta

T 29.12

19:35-09:05

1 stop12 t 30 m

€276
Kiireim ringreis

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 27.03

06:35-11:40

1 stop6 t 05 m

Luqa Malta

E 29.03

05:55-13:05

1 stop6 t 10 m

€278

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

R 25.12

09:30-21:20

2 stops12 t 50 m

Luqa Malta

T 29.12

19:35-09:05

1 stop12 t 30 m

€296

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

L 27.03

06:35-22:20

2 stops16 t 45 m

Luqa Malta

E 29.03

05:55-13:05

1 stop6 t 10 m

€316

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

K 25.11

15:15-22:20

2 stops8 t 05 m

Luqa Malta

P 29.11

14:25-20:55

2 stops29 t 30 m

€468

TartuLuqa

TAY Tartu - MLA Luqa Malta

TAYMLA

Tartu

K 04.11

06:00-18:55

2 stops37 t 55 m

Luqa Malta

P 08.11

20:00-13:50

2 stops16 t 50 m

€506

TallinnLuqa

TLL Tallinn - MLA Luqa Malta

TLLMLA

Tallinn

E 02.11

06:20-17:30

1 stop12 t 10 m

Luqa Malta

N 05.11

12:25-01:25

1 stop12 t 00 m

€661

Lennud on järjestatud odavaimate edasi-tagasi lendude järgi.

Kuvatakse tulemusi 1–10 kokku 20 hulgastJärjestatud odavuse alusel
1
2

Vaata reisi ülevaateid sihtkohta Maltale siit

Kuidas leida kõige odavam lend marsruudil Eesti–Malta

Võid nüüd hinge tõmmata. Vaatasime läbi kõik selle marsruudi otsingud momondos, et pakkuda sulle olulist teavet, kuidas leida oma reisi jaoks kõige odavam lend

Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Malta?

Üldiselt on november odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Malta lendamiseks. Kuna tegu on madalhooajaga, võid eeldada, et lennuhinnad on €246 ringis. Teine väga hea valik sihtkohta Malta reisimiseks on juuni, mil keskmised lennuhinnad riigist Eesti on umbes €250.

Mis on odavaim päev sihtkohta Malta lendamiseks?

Meie andmete põhjal on reede odavaim päev sihtkohta Malta lendamiseks. Piletite hinnad sel päeval algavad €201. Kõige kallim päev sihtkohta Malta lendamiseks on laupäev, mil piletihinnad on keskmiselt umbes €271.

Mis on kõige soodsam liin?

Marsruudil Eesti - Malta on soodsaimad lennud lennujaamade Tallinn ja Luqa Malta vahel

Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Malta?

Tõenäoliselt näed odavaid lende lähtekohast Malta sihtkohta Eesti, kui broneerid nädalat enne väljumist. Üldiselt võid leida lende sihtkohta Malta hinnaga umbes €272, kui otsid nädalat ette. Väljaspool seda ajavahemikku võivad lennuhinnad siiski odavamad olla. Näiteks leidsid inimesed hiljuti momondos lende sihtkohta Malta lähtekohast Eesti odava hinnaga alates €214.

Mis salongiklassid on saadaval Eesti–Malta lendudel?

Eesti–Malta marsruudil saab valida ainult 1 salongiklassi vahel. Salongiklasside hinnad ja saadavus erinevad olenevalt lennufirmast, nii et alusta ülal otsimist, et leida endale sobivaim pakkumine.

Kas vahepeatustega säästaksin Eesti–Malta lennul raha?

Sul võib olla võimalik säästa oma lennupiletitelt kuni 39%, kui valid marsruudil Eesti–Malta vahepeatustega lennu.

Odavad Eesti – Malta lennupakkumised ja nõuanded

Tutvu lennuaja, otselendude ja lennujaamadega marsruudil Eesti – Malta

Parim leitud hind

€59

Kiireim lennuaeg

4 t 05 m

Otselennud

Pole
Parim viimase 72 tunni jooksul leitud ühesuunalend sihtkohta Malta lähtekohast Eesti maksis €59. Parim viimase 72 tunni jooksul momondost leitud edasi-tagasireisi lennupakkumine lähtekohast Eesti sihtkohta Malta maksis €167.
Kiireim lend marsruudil Eesti–Malta kestab 4 t 05 m
Marsruudil Eesti - Malta ei ole otselende. Linnade Eesti ja Malta vahel ei ole populaarseid marsruute.

Korduma kippuvad küsimused lendude Eestist Maltale kohta

  • Millal momondo viimati otsingu „lennud – Eesti–Malta“ hindu kontrollis?

    Otsingu „lennud – Eesti–Malta“ hindu värskendatakse iga päev.

  • Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „lennud – Eesti–Malta“ pakkumisi otsib?

    Teenust „lennud – Eesti–Malta“ pakub 8 teenusepakkujat seisuga oktoober 2026.

  • Kui vana peab olema, et lennata lähtekohast Eesti–Malta?

    Laps peab olema üksi reisimiseks vähemalt viis aastat vana, kuid enamikul lennufirmadest, mis saatjata alaealise (UNMR) teenust pakuvad, on oma vanusepiirangud, sh reeglid lennu kestuse, kellaaegade ja vahepeatuste kohta. Soovitame alati küsida selliste nõuete kohta lisateavet konkreetselt lennufirmalt, mida lähtekohast Eesti–Malta lendamiseks plaanid kasutada.

  • Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohta Malta lendamiseks?

    Reisi- ja tervisedokumendid, mis on vajalikud sihtkohta Malta reisimiseks olenevad sinu reisiplaanist ja individuaalsetest asjaoludest. Reeglina peaksid võtma kaasa mitu dokumenti: nt ID-kaardi või juhiloa lisaks passile, mis kehtib vähemalt kuus kuud sihtkohta jõudmise kuupäevast. Küsimuste korral soovitame pöörduda otse lennufirma või Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) või mõne muu pädeva kolmanda isiku poole.

  • Mis on kõige populaarsem lennuki mark ja mudel suunal Eesti – Malta?

Parimad lennufirmad suunal Eesti–Malta

Võrdle ja vaata suunal Eesti–Malta lendavate lennufirmade arvustusi momondos
Lennufirma
Hinnang
Tasuta tühistamine
Hind
RyanairHindAlates €112Tasuta tühistamineHinnang
6,9
5 449 arvustust
Otsi lende firmalt Ryanair
Wizz AirHindAlates €126Tasuta tühistamineHinnang
6,9
1 133 arvustust
Otsi lende firmalt Wizz Air
airBalticHindAlates €181Tasuta tühistamineHinnang
7,7
187 arvustust
Otsi lende firmalt airBaltic
LufthansaHindAlates €194Tasuta tühistamineHinnang
6,8
8 282 arvustust
Otsi lende firmalt Lufthansa
Scandinavian AirlinesHindAlates €201Tasuta tühistamineHinnang
7,4
2 019 arvustust
Otsi lende firmalt Scandinavian Airlines
LOTHindAlates €210Tasuta tühistamineHinnang
7,6
1 191 arvustust
Otsi lende firmalt LOT
KM Malta AirlinesHindAlates €220Tasuta tühistamineHinnang
7,0
67 arvustust
Otsi lende firmalt KM Malta Airlines
Turkish AirlinesHindAlates €292Tasuta tühistamineHinnang
7,4
4 457 arvustust
Otsi lende firmalt Turkish Airlines

Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo, et leida lennupakkumist suunal Eesti–Malta?

Saidil momondo on lendude leidmine suunal Eesti–Malta kiire ja lihtne. Me teeme otsingu ja näitame paljusid lennuvalikuid erinevatelt lennufirmadelt ja pakkujatelt. Seejärel saad kasutada meie filtreid, et oma otsingut kitsendada, kuni leiad enda jaoks mugavaima ja sobivaima lennu sihtkohta Malta.

Kas saan otsida saidilt momondo paindlike broneerimisreeglitega lende suunal Eesti–Malta?

Jah. Selle reegliga võimaldab momondo sul valida ja esile tuua lende suunal Eesti–Malta.

Kuidas aitab momondo leida lende suunal Eesti–Malta?

Kui kõik potentsiaalsed lennuvalikud suunal Eesti–Malta on sinu ees, võimaldab momondo sul lende filtreerida ja sorteerida selliste eelistuste põhjal nagu lennufirma, piletihind, lennuajad jpm.

Ma pole praegu valmis broneerima lendu suunal Eesti–Malta. Kas momondo saab mulle märku anda, kui hinnad muutuvad?

Jah, momondo pakub hinnateavitusi lendudele suunal Eesti–Malta. Pärast sellel lehel otsingu tegemist peaksid nägema hinnateavituse lisamise funktsiooni. Sisesta vaid kehtiv meiliaadress ja kui hinnad muutuvad, teavitab momondo sind otsekohe.

Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Malta.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
1 täiskasvanu
N 19.11
N 26.11

Leia oma Malta reisi jaoks paremaid tulemusi

Populaarsed linnad Maltal