Värskeimad pakkumised
Ülevaade
KKK
Hinnangud
Eesti
EUR

Odavad lennud Eestist Alicantesse alates €79

1 täiskasvanu
1 täiskasvanu, Turisti, 0 kotti

Leia momondoga pakkumisi 900+ reisisaidilt.

Leia odavaimaid lende Eestist Alicantesse

Viimased pakkumised edasi-tagasi lendudele Eestist Alicantesse

Sisesta oma reisikuupäevad, et leida parimad hinnad.
Wizz Air Logo
21:30 - 08:45TLL  Tallinn-ALC Alicante
12 t 15 m1 peatus Budapest Ferenc Liszt Intl
Wizz Air Logo
10:40 - 09:10ALC  Alicante-TLL Tallinn
21 t 30 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€189Wizz Air
N, 26 nov - N, 3 dets
Mitu lennufirmat Logo
23:00 - 17:30TLL  Tallinn-ALC Alicante
19 t 30 m2 peatust Londoni Stanstedi Marrakech Menara
Mitu lennufirmat Logo
15:50 - 09:10ALC  Alicante-TLL Tallinn
16 t 20 m2 peatust Bergamo Orio al Serio Varssavi Frédéric Chopini
€189Mitu lennufirmat
R, 4 dets - R, 11 dets
Mitu lennufirmat Logo
21:50 - 07:20TLL  Tallinn-ALC Alicante
10 t 30 m1 peatus Barcelona El Prati
Mitu lennufirmat Logo
05:55 - 15:35ALC  Alicante-TLL Tallinn
8 t 40 m1 peatus Kraków J. Paul II Balice
€190Mitu lennufirmat
P, 22 nov - L, 28 nov
Ryanair Logo
22:50 - 09:35TLL  Tallinn-ALC Alicante
11 t 45 m1 peatus Londoni Stanstedi
Ryanair Logo
10:10 - 22:45ALC  Alicante-TLL Tallinn
11 t 35 m1 peatus Londoni Stanstedi
€201Ryanair
P, 15 nov - E, 23 nov
Ryanair Logo
14:05 - 20:35TLL  Tallinn-ALC Alicante
7 t 30 m1 peatus Londoni Stanstedi
Ryanair Logo
21:55 - 11:25ALC  Alicante-TLL Tallinn
12 t 30 m1 peatus Bergamo Orio al Serio
€219Ryanair
N, 19 nov - P, 29 nov
SWISS Logo
05:50 - 19:05TLL  Tallinn-ALC Alicante
14 t 15 m1 peatus Zurich
SWISS Logo
09:25 - 01:05ALC  Alicante-TLL Tallinn
14 t 40 m1 peatus Zurich
€279SWISS
E, 14 dets - N, 11 veebr
SWISS Logo
05:50 - 19:05TLL  Tallinn-ALC Alicante
14 t 15 m1 peatus Zurich
SWISS Logo
09:25 - 01:05ALC  Alicante-TLL Tallinn
14 t 40 m1 peatus Zurich
€279SWISS
E, 14 dets - N, 11 veebr
Lufthansa Logo
17:55 - 17:05TLL  Tallinn-ALC Alicante
24 t 10 m1 peatus Frankfurt
Lufthansa Logo
17:55 - 00:40ALC  Alicante-TLL Tallinn
5 t 45 m1 peatus Frankfurt
€297Lufthansa
R, 13 nov - P, 6 dets
Lufthansa Logo
17:55 - 17:45TLL  Tallinn-ALC Alicante
24 t 50 m2 peatust Frankfurt München
Lufthansa Logo
17:55 - 00:40ALC  Alicante-TLL Tallinn
5 t 45 m1 peatus Frankfurt
€304Lufthansa
R, 13 nov - P, 6 dets
Scandinavian Airlines Logo
06:20 - 17:35TLL  Tallinn-ALC Alicante
12 t 15 m1 peatus Kopenhaagen
Scandinavian Airlines Logo
17:00 - 00:05ALC  Alicante-TLL Tallinn
6 t 05 m1 peatus Stockholmi Arlanda
€351Scandinavian Airlines
P, 22 nov - E, 23 nov

momondos lende broneerides säästad raha

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Otsi pakkumisi sadadelt reisisaitidelt hindade võrdlemiseks.

Filtreeri otsinguid

Filtreeri otsinguid

Tasuta Wi-Fi? Peatuste arv? Saad kiiresti otsitulemusi filtreerida.

Usaldusväärne ja tasuta

Usaldusväärne ja tasuta

Meie teenus on täiesti tasuta – ei mingeid peidetud makse ega tasusid.

Hinnateavitused

Hinnateavitused

Sa pole veel valmis broneerima? , et jälgida hindu.

Ryanair: lennud suunal Eesti–Alicante

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Ryanair, Eesti–Alicante
Ryanair
15 nov
TLL22:50Tallinn
11 t 45 m
1 peatus
ALC09:35Alicante
23 nov
ALC10:10Alicante
11 t 35 m
1 peatus
TLL22:45Tallinn
€201
Ryanair
19 nov
TLL14:05Tallinn
7 t 30 m
1 peatus
ALC20:35Alicante
29 nov
ALC21:55Alicante
12 t 30 m
1 peatus
TLL11:25Tallinn
€219
Ryanair
19 nov
TLL14:05Tallinn
7 t 30 m
1 peatus
ALC20:35Alicante
22 nov
ALC23:10Alicante
11 t 35 m
1 peatus
TLL11:45Tallinn
€223

SWISS: lennud suunal Eesti–Alicante

Meie parimad lennupiletite pakkumised: SWISS, Eesti–Alicante
SWISS
14 dets
TLL05:50Tallinn
14 t 15 m
1 peatus
ALC19:05Alicante
11 veebr
ALC09:25Alicante
14 t 40 m
1 peatus
TLL01:05Tallinn
€279
SWISS
14 dets
TLL05:50Tallinn
14 t 15 m
1 peatus
ALC19:05Alicante
11 veebr
ALC09:25Alicante
14 t 40 m
1 peatus
TLL01:05Tallinn
€279

momondo Hinnaleidja

 
Kasuta allpool olevaid filtreid, et leida ja võrrelda sulle sobivaid lende Eestist Alicante.

Fly from

Lenda sihtkohta

Marsruut

Depart

Tagasilend

Price

Odavaim edasi-tagasireis

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

N 26.11

21:30-08:45

1 stop12 t 15 m

Alicante

N 03.12

10:40-09:10

1 stop21 t 30 m

€189

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

R 04.12

23:00-17:30

2 stops19 t 30 m

Alicante

R 11.12

15:50-09:10

2 stops16 t 20 m

€189

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

P 22.11

21:50-07:20

1 stop10 t 30 m

Alicante

L 28.11

05:55-15:35

1 stop8 t 40 m

€190

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

P 15.11

22:50-09:35

1 stop11 t 45 m

Alicante

E 23.11

10:10-22:45

1 stop11 t 35 m

€201

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

N 19.11

14:05-20:35

1 stop7 t 30 m

Alicante

P 29.11

21:55-11:25

1 stop12 t 30 m

€219

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

E 14.12

05:50-19:05

1 stop14 t 15 m

Alicante

N 11.02

09:25-01:05

1 stop14 t 40 m

€279

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

E 14.12

05:50-19:05

1 stop14 t 15 m

Alicante

N 11.02

09:25-01:05

1 stop14 t 40 m

€279

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

R 13.11

17:55-17:05

1 stop24 t 10 m

Alicante

P 06.12

17:55-00:40

1 stop5 t 45 m

€297

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

R 13.11

17:55-17:45

2 stops24 t 50 m

Alicante

P 06.12

17:55-00:40

1 stop5 t 45 m

€304
Kiireim ringreis

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

P 22.11

06:20-17:35

1 stop12 t 15 m

Alicante

E 23.11

17:00-00:05

1 stop6 t 05 m

€351

Lennud on järjestatud odavaimate edasi-tagasi lendude järgi.

Kuvatakse tulemusi 1–10 kokku 20 hulgastJärjestatud odavuse alusel
1
2

Vaata reisi ülevaateid sihtkohta Alicantesse siit

Kuidas leida kõige odavam lend marsruudil Eesti–Alicante

Võid nüüd hinge tõmmata. Vaatasime läbi kõik selle marsruudi otsingud momondos, et pakkuda sulle olulist teavet, kuidas leida oma reisi jaoks kõige odavam lend

Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Alicante?

Üldiselt on jaanuar odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Alicante lendamiseks. Kuna tegu on madalhooajaga, võid eeldada, et lennuhinnad on €184 ringis. Kui jaanuar ei sobi sulle sihtkoha Alicante külastamiseks, siis oota, kuni kätte jõuab veebruar, sest siis on riigist Eesti väljuvad lennud samuti odavad, makstes keskmiselt €193.

Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Alicante?

Tõenäoliselt näed odavaid lende lähtekohast Alicante sihtkohta Eesti, kui broneerid nädalat enne väljumist. Üldiselt võid leida lende sihtkohta Alicante hinnaga umbes €270, kui otsid nädalat ette. Väljaspool seda ajavahemikku võivad lennuhinnad siiski odavamad olla. Näiteks leidsid inimesed hiljuti momondos lende sihtkohta Alicante lähtekohast Eesti odava hinnaga alates €204.

Odavad Eesti – Alicante lennupakkumised ja nõuanded

Tutvu lennuaja, otselendude ja lennujaamadega marsruudil Eesti – Alicante

Parim leitud hind

€79

Kiireim lennuaeg

10 t 30 m

Otselennud

Pole
Parim viimase 72 tunni jooksul leitud ühesuunalend sihtkohta Alicante lähtekohast Eesti maksis €79. Parim viimase 72 tunni jooksul momondost leitud edasi-tagasireisi lennupakkumine lähtekohast Eesti sihtkohta Alicante maksis €189.
Kiireim lend marsruudil Eesti–Alicante kestab 10 t 30 m
Marsruudil Eesti - Alicante ei ole otselende. Linnade Eesti ja Alicante vahel ei ole populaarseid marsruute.

Korduma kippuvad küsimused lendude Eestist Alicante kohta

  • Millal momondo viimati otsingu „lennud – Eesti–Lennujaam Alicante“ hindu kontrollis?

    Otsingu „lennud – Eesti–Lennujaam Alicante“ hindu värskendati viimati täna.

  • Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „lennud – Eesti–Lennujaam Alicante“ pakkumisi otsib?

    On 8 teenusepakkujat, kellel on „lennud – Eesti–Lennujaam Alicante“ pakkumisi seisuga oktoober 2026.

  • Kui vana peab olema, et lennata lähtekohast Eesti–Lennujaam Alicante?

    Laps peab olema üksi reisimiseks vähemalt viis aastat vana, kuid enamikul lennufirmadest, mis saatjata alaealise (UNMR) teenust pakuvad, on oma vanusepiirangud. Vanusepiiranguid võivad mõjutada muu hulgas ka lennu kestus, kellaaeg ja vahepeatused kohta. Soovitame sul pöörduda otse lennufirma poole, mida lähtekohast Eesti–Lennujaam Alicante lendamiseks plaanid kasutada, ja sellised nõuded üle kontrollida.

  • Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohta Lennujaam Alicante lendamiseks?

    Reisi- ja tervisedokumendid, mis on vajalikud sihtkohta Lennujaam Alicante reisimiseks olenevad sinu reisiplaanist ja individuaalsetest asjaoludest. Reeglina peaksid võtma kaasa mitu dokumenti: nt ID-kaardi või juhiloa lisaks passile, mis kehtib vähemalt kuus kuud sihtkohta jõudmise kuupäevast. Küsimuste korral soovitame pöörduda otse lennufirma või Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) või mõne muu pädeva kolmanda isiku poole.

Parimad lennufirmad suunal Eesti–Alicante

Võrdle ja vaata suunal Eesti–Alicante lendavate lennufirmade arvustusi momondos
Lennufirma
Hinnang
Tasuta tühistamine
Hind
RyanairHindAlates €128Tasuta tühistamineHinnang
6,9
5 441 arvustust
Otsi lende firmalt Ryanair
Scandinavian AirlinesHindAlates €138Tasuta tühistamineHinnang
7,4
2 018 arvustust
Otsi lende firmalt Scandinavian Airlines
Wizz AirHindAlates €144Tasuta tühistamineHinnang
6,9
1 135 arvustust
Otsi lende firmalt Wizz Air
EurowingsHindAlates €177Tasuta tühistamineHinnang
6,6
299 arvustust
Otsi lende firmalt Eurowings
SWISSHindAlates €204Tasuta tühistamineHinnang
7,5
2 099 arvustust
Otsi lende firmalt SWISS
LufthansaHindAlates €214Tasuta tühistamineHinnang
6,8
8 274 arvustust
Otsi lende firmalt Lufthansa
FinnairHindAlates €222Tasuta tühistamineHinnang
7,6
1 421 arvustust
Otsi lende firmalt Finnair
airBalticHindAlates €230Tasuta tühistamineHinnang
7,7
187 arvustust
Otsi lende firmalt airBaltic

Reisid kuhugi Alicante?

Broneeri lennupiletid Alicantesse, kui kavatsed neid kohti külastada
Torrevieja
Benidorm
Villajoyosa
el Campello

Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo, et leida lennupakkumist suunal Eesti–Alicante?

momondo kogub kõik su lennuvalikud ühte kohta kokku ja laseb sul neid filtreerida, et leiaksid ideaalse lennu suunal Eesti–Alicante. Saiti momondo kasutades säästad aega ja võid ka oma reisilt raha säästa.

Kas saan otsida saidilt momondo paindlike broneerimisreeglitega lende suunal Eesti–Alicante?

Jah. Selle reegliga võimaldab momondo sul valida ja esile tuua lende suunal Eesti–Alicante.

Kuidas aitab momondo leida lende suunal Eesti–Alicante?

Kui oled teinud lennuotsingu suunal Eesti–Alicante, aitab momondo sul sobivaima lennu leida tänu kasulikele filtritele, millega saad lendude valikut kitsendada. Lende saab filtreerida erinevate näitajate põhjal nagu näiteks lennufirma, lennujaama ja hinna alusel, aga ka muude kriteeriumide järgi, näiteks lennukimudeli ja makseviisi põhjal.

Ma pole praegu valmis broneerima lendu suunal Eesti–Alicante. Kas momondo saab mulle märku anda, kui hinnad muutuvad?

Kui sa pole valmis kohe broneerima lendu suunal Eesti–Alicante, siis kasuta kasulike soovituste leidmiseks meie ülalolevaid analüüse või siis lisa hinnateavitus, et momondo saaks jälgida lennuhindu sihtkohta Alicante ja sind teavitada, kui need muutuvad.

Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Alicante.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
1 täiskasvanu
K 11.11
K 18.11

Leia oma Hispaania reisi jaoks paremaid tulemusi

Linna Valencia teenindavad lennujaamad