Odavad lennud Eestist Alicantesse alates €76

1 täiskasvanu
1 täiskasvanu, Turisti, 0 kotti

Leia momondoga pakkumisi 900+ reisisaidilt.

Leia odavaimaid lende Eestist Alicantesse

Viimased pakkumised edasi-tagasi lendudele Eestist Alicantesse

Sisesta oma reisikuupäevad, et leida parimad hinnad.
Mitu lennufirmat Logo
21:50 - 07:20TLL  Tallinn-ALC Alicante
10 t 30 m1 peatus Barcelona El Prati
Mitu lennufirmat Logo
23:10 - 11:45ALC  Alicante-TLL Tallinn
11 t 35 m1 peatus Londoni Stanstedi
€191Mitu lennufirmat
P, 8 nov - P, 22 nov
Mitu lennufirmat Logo
22:55 - 16:00TLL  Tallinn-ALC Alicante
18 t 05 m2 peatust Londoni Stanstedi Glasgow' rahvusvaheline
Mitu lennufirmat Logo
16:25 - 08:05ALC  Alicante-TLL Tallinn
14 t 40 m2 peatust Londoni Stanstedi Stockholmi Arlanda
€191Mitu lennufirmat
L, 7 nov - R, 20 nov
Wizz Air Logo
21:30 - 08:45TLL  Tallinn-ALC Alicante
12 t 15 m1 peatus Budapest Ferenc Liszt Intl
Wizz Air Logo
19:25 - 09:10ALC  Alicante-TLL Tallinn
12 t 45 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€193Wizz Air
T, 17 nov - R, 27 nov
Ryanair Logo
22:50 - 09:45TLL  Tallinn-ALC Alicante
11 t 55 m1 peatus Dublin
Ryanair Logo
23:10 - 11:45ALC  Alicante-TLL Tallinn
11 t 35 m1 peatus Londoni Stanstedi
€214Ryanair
N, 5 nov - P, 22 nov
Ryanair Logo
22:50 - 09:45TLL  Tallinn-ALC Alicante
11 t 55 m1 peatus Dublin
Ryanair Logo
16:25 - 08:05ALC  Alicante-TLL Tallinn
14 t 40 m2 peatust Londoni Stanstedi Stockholmi Arlanda
€227Ryanair
N, 5 nov - R, 20 nov
Lufthansa Logo
17:55 - 11:10TLL  Tallinn-ALC Alicante
18 t 15 m2 peatust Frankfurt München
Lufthansa Logo
18:00 - 00:40ALC  Alicante-TLL Tallinn
5 t 40 m1 peatus Frankfurt
€278Lufthansa
N, 5 nov - L, 21 nov
Lufthansa Logo
17:55 - 13:40TLL  Tallinn-ALC Alicante
20 t 45 m2 peatust Frankfurt München
Lufthansa Logo
18:00 - 00:40ALC  Alicante-TLL Tallinn
5 t 40 m1 peatus Frankfurt
€281Lufthansa
L, 7 nov - L, 21 nov
SWISS Logo
05:50 - 19:05TLL  Tallinn-ALC Alicante
14 t 15 m1 peatus Zurich
SWISS Logo
09:25 - 01:05ALC  Alicante-TLL Tallinn
14 t 40 m1 peatus Zurich
€282SWISS
E, 14 dets - N, 11 veebr
SWISS Logo
05:50 - 19:05TLL  Tallinn-ALC Alicante
14 t 15 m1 peatus Zurich
SWISS Logo
09:25 - 01:05ALC  Alicante-TLL Tallinn
14 t 40 m1 peatus Zurich
€283SWISS
E, 14 dets - N, 11 veebr
Scandinavian Airlines Logo
20:20 - 19:35TLL  Tallinn-ALC Alicante
24 t 15 m1 peatus Stockholmi Arlanda
Scandinavian Airlines Logo
20:25 - 10:10ALC  Alicante-TLL Tallinn
12 t 45 m1 peatus Stockholmi Arlanda
€295Scandinavian Airlines
R, 9 apr - L, 17 apr

momondos lende broneerides säästad raha

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Otsi pakkumisi sadadelt reisisaitidelt hindade võrdlemiseks.

Filtreeri otsinguid

Filtreeri otsinguid

Tasuta Wi-Fi? Peatuste arv? Saad kiiresti otsitulemusi filtreerida.

Usaldusväärne ja tasuta

Usaldusväärne ja tasuta

Meie teenus on täiesti tasuta – ei mingeid peidetud makse ega tasusid.

Hinnateavitused

Hinnateavitused

Sa pole veel valmis broneerima? , et jälgida hindu.

Ryanair: lennud suunal Eesti–Alicante

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Ryanair, Eesti–Alicante
Ryanair
5 nov
TLL22:50Tallinn
11 t 55 m
1 peatus
ALC09:45Alicante
22 nov
ALC23:10Alicante
11 t 35 m
1 peatus
TLL11:45Tallinn
€214
Ryanair
5 nov
TLL22:50Tallinn
11 t 55 m
1 peatus
ALC09:45Alicante
20 nov
ALC16:25Alicante
14 t 40 m
2 peatust
TLL08:05Tallinn
€227

Lufthansa: lennud suunal Eesti–Alicante

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Lufthansa, Eesti–Alicante
Lufthansa
5 nov
TLL17:55Tallinn
18 t 15 m
2 peatust
ALC11:10Alicante
21 nov
ALC18:00Alicante
5 t 40 m
1 peatus
TLL00:40Tallinn
€278
Lufthansa
5 nov
TLL17:55Tallinn
18 t 15 m
2 peatust
ALC11:10Alicante
20 nov
ALC17:55Alicante
5 t 45 m
1 peatus
TLL00:40Tallinn
€346
Lufthansa
5 nov
TLL17:55Tallinn
18 t 15 m
2 peatust
ALC11:10Alicante
20 nov
ALC12:00Alicante
11 t 40 m
2 peatust
TLL00:40Tallinn
€365

momondo Hinnaleidja

 
Kasuta allpool olevaid filtreid, et leida ja võrrelda sulle sobivaid lende Eestist Alicante.

Fly from

Lenda sihtkohta

Marsruut

Depart

Tagasilend

Price

Odavaim edasi-tagasireis
Kiireim ringreis

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

P 08.11

21:50-07:20

1 stop10 t 30 m

Alicante

P 22.11

23:10-11:45

1 stop11 t 35 m

€191

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

L 07.11

22:55-16:00

2 stops18 t 05 m

Alicante

R 20.11

16:25-08:05

2 stops14 t 40 m

€191

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

T 17.11

21:30-08:45

1 stop12 t 15 m

Alicante

R 27.11

19:25-09:10

1 stop12 t 45 m

€193

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

N 05.11

22:50-09:45

1 stop11 t 55 m

Alicante

P 22.11

23:10-11:45

1 stop11 t 35 m

€214

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

N 05.11

22:50-09:45

1 stop11 t 55 m

Alicante

R 20.11

16:25-08:05

2 stops14 t 40 m

€227

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

N 05.11

17:55-11:10

2 stops18 t 15 m

Alicante

L 21.11

18:00-00:40

1 stop5 t 40 m

€278

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

L 07.11

17:55-13:40

2 stops20 t 45 m

Alicante

L 21.11

18:00-00:40

1 stop5 t 40 m

€281

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

E 14.12

05:50-19:05

1 stop14 t 15 m

Alicante

N 11.02

09:25-01:05

1 stop14 t 40 m

€282

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

E 14.12

05:50-19:05

1 stop14 t 15 m

Alicante

N 11.02

09:25-01:05

1 stop14 t 40 m

€283

TallinnAlicante

TLL Tallinn - ALC Alicante

TLLALC

Tallinn

R 09.04

20:20-19:35

1 stop24 t 15 m

Alicante

L 17.04

20:25-10:10

1 stop12 t 45 m

€295

Lennud on järjestatud odavaimate edasi-tagasi lendude järgi.

Kuvatakse tulemusi 1–10 kokku 20 hulgastJärjestatud odavuse alusel
1
2

Vaata reisi ülevaateid sihtkohta Alicantesse siit

Kuidas leida kõige odavam lend marsruudil Eesti–Alicante

Võid nüüd hinge tõmmata. Vaatasime läbi kõik selle marsruudi otsingud momondos, et pakkuda sulle olulist teavet, kuidas leida oma reisi jaoks kõige odavam lend

Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Alicante?

Üldiselt on jaanuar odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Alicante lendamiseks. Kuna tegu on madalhooajaga, võid eeldada, et lennuhinnad on €185 ringis. Kui jaanuar ei sobi sulle sihtkoha Alicante külastamiseks, siis oota, kuni kätte jõuab veebruar, sest siis on riigist Eesti väljuvad lennud samuti odavad, makstes keskmiselt €194.

Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta Alicante?

Tõenäoliselt näed odavaid lende lähtekohast Alicante sihtkohta Eesti, kui broneerid nädalat enne väljumist. Üldiselt võid leida lende sihtkohta Alicante hinnaga umbes €271, kui otsid nädalat ette. Väljaspool seda ajavahemikku võivad lennuhinnad siiski odavamad olla. Näiteks leidsid inimesed hiljuti momondos lende sihtkohta Alicante lähtekohast Eesti odava hinnaga alates €205.

Odavad Eesti – Alicante lennupakkumised ja nõuanded

Tutvu lennuaja, otselendude ja lennujaamadega marsruudil Eesti – Alicante

Parim leitud hind

€76

Kiireim lennuaeg

10 t 15 m

Otselennud

Pole
Parim viimase 72 tunni jooksul leitud ühesuunalend sihtkohta Alicante lähtekohast Eesti maksis €76. Parim viimase 72 tunni jooksul momondost leitud edasi-tagasireisi lennupakkumine lähtekohast Eesti sihtkohta Alicante maksis €191.
Kiireim lend marsruudil Eesti–Alicante kestab 10 t 15 m
Marsruudil Eesti - Alicante ei ole otselende. Linnade Eesti ja Alicante vahel ei ole populaarseid marsruute.

Korduma kippuvad küsimused lendude Eestist Alicante kohta

  • Millal momondo viimati otsingu „lennud – Eesti–Lennujaam Alicante“ hindu kontrollis?

    Otsingu „lennud – Eesti–Lennujaam Alicante“ hindu värskendati viimati täna.

  • Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „lennud – Eesti–Lennujaam Alicante“ pakkumisi otsib?

    On 8 teenusepakkujat, kellel on „lennud – Eesti–Lennujaam Alicante“ pakkumisi seisuga oktoober 2026.

  • Kui vana peab olema, et lennata lähtekohast Eesti–Lennujaam Alicante?

    Laps peab olema üksi reisimiseks vähemalt viis aastat vana, kuid enamikul lennufirmadest, mis saatjata alaealise (UNMR) teenust pakuvad, on oma vanusepiirangud. Vanusepiiranguid võivad mõjutada muu hulgas ka lennu kestus, kellaaeg ja vahepeatused kohta. Soovitame sul pöörduda otse lennufirma poole, mida lähtekohast Eesti–Lennujaam Alicante lendamiseks plaanid kasutada, ja sellised nõuded üle kontrollida.

  • Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohta Lennujaam Alicante lendamiseks?

    Reisi- ja tervisedokumendid, mis on vajalikud sihtkohta Lennujaam Alicante reisimiseks olenevad sinu reisiplaanist ja individuaalsetest asjaoludest. Reeglina peaksid võtma kaasa mitu dokumenti: nt ID-kaardi või juhiloa lisaks passile, mis kehtib vähemalt kuus kuud sihtkohta jõudmise kuupäevast. Küsimuste korral soovitame pöörduda otse lennufirma või Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) või mõne muu pädeva kolmanda isiku poole.

Parimad lennufirmad suunal Eesti–Alicante

Võrdle ja vaata suunal Eesti–Alicante lendavate lennufirmade arvustusi momondos
Lennufirma
Hinnang
Tasuta tühistamine
Hind
RyanairHindAlates €128Tasuta tühistamineHinnang
6,9
5 449 arvustust
Otsi lende firmalt Ryanair
Scandinavian AirlinesHindAlates €138Tasuta tühistamineHinnang
7,4
2 022 arvustust
Otsi lende firmalt Scandinavian Airlines
Wizz AirHindAlates €144Tasuta tühistamineHinnang
6,9
1 132 arvustust
Otsi lende firmalt Wizz Air
EurowingsHindAlates €177Tasuta tühistamineHinnang
6,6
299 arvustust
Otsi lende firmalt Eurowings
LufthansaHindAlates €203Tasuta tühistamineHinnang
6,8
8 291 arvustust
Otsi lende firmalt Lufthansa
SWISSHindAlates €204Tasuta tühistamineHinnang
7,5
2 111 arvustust
Otsi lende firmalt SWISS
FinnairHindAlates €213Tasuta tühistamineHinnang
7,6
1 416 arvustust
Otsi lende firmalt Finnair
airBalticHindAlates €229Tasuta tühistamineHinnang
7,7
187 arvustust
Otsi lende firmalt airBaltic

Reisid kuhugi Alicante?

Broneeri lennupiletid Alicantesse, kui kavatsed neid kohti külastada
Torrevieja
Benidorm
Villajoyosa
el Campello

Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo, et leida lennupakkumist suunal Eesti–Alicante?

momondo kogub kõik su lennuvalikud ühte kohta kokku ja laseb sul neid filtreerida, et leiaksid ideaalse lennu suunal Eesti–Alicante. Saiti momondo kasutades säästad aega ja võid ka oma reisilt raha säästa.

Kas saan otsida saidilt momondo paindlike broneerimisreeglitega lende suunal Eesti–Alicante?

Jah. Selle reegliga võimaldab momondo sul valida ja esile tuua lende suunal Eesti–Alicante.

Kuidas aitab momondo leida lende suunal Eesti–Alicante?

Kui oled teinud lennuotsingu suunal Eesti–Alicante, aitab momondo sul sobivaima lennu leida tänu kasulikele filtritele, millega saad lendude valikut kitsendada. Lende saab filtreerida erinevate näitajate põhjal nagu näiteks lennufirma, lennujaama ja hinna alusel, aga ka muude kriteeriumide järgi, näiteks lennukimudeli ja makseviisi põhjal.

Ma pole praegu valmis broneerima lendu suunal Eesti–Alicante. Kas momondo saab mulle märku anda, kui hinnad muutuvad?

Kui sa pole valmis kohe broneerima lendu suunal Eesti–Alicante, siis kasuta kasulike soovituste leidmiseks meie ülalolevaid analüüse või siis lisa hinnateavitus, et momondo saaks jälgida lennuhindu sihtkohta Alicante ja sind teavitada, kui need muutuvad.

Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta Alicante.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
1 täiskasvanu
L 21.11
L 28.11

Leia oma Hispaania reisi jaoks paremaid tulemusi

Linna Valencia teenindavad lennujaamad