Broneeri lende firmalt Eurowings

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 4/10
T 11/10

Eurowings: ülevaade

Eurowings: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€15

Populaarseim marsruut

DUS–LHR

Lühim lend

1 t 05 m

Pikim lend

3 t 10 m
Lennufirma Eurowings odavaim marsruut on lähtekohast Stockholmi Arlanda sihtkohta Berliin Brandenburg hinnaga €15
Lennufirma Eurowings populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Duesseldorf Intl sihtkohta Londoni Heathrow'
Lennufirma Eurowings kiireim marsruut on lähtekohast Hamburg (HAM) sihtkohta Köln (CGN) ja kestab 1 t 05 m
Lennufirma Eurowings pikim marsruut on lähtekohast Stockholm (ARN) sihtkohta Nice (NCE) ja kestab 3 t 10 m

Eurowings: arvustused

6,6
NormaalnePõhineb 71 kontrollitud külastaja arvustustel
7,4Meeskond
5,5Toit
6,8Pardaleminek
6,6Kõik kokku
5,1Meelelahutus
6,6Comfort

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Eurowings: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Eurowings, pead välja lendama lennujaamast Stockholm Kõik lennujaamad, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ryanair.

Peamised lennujaamad, mida Eurowings teenindab, on Duesseldorf Intl, Palma Son Sant Joan ja Berliin Brandenburg. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Eurowings saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Eurowings lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Eurowings veebisaiti aadressil eurowings.com või helistada lennufirmale numbril +49 180 6 320 320.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Eurowings leidsime, oli suunal Köln/Bonn–München piletihinnaga €68. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Eurowings, siis odavaim marsruut on Köln/Bonn–München. Sellel lennufirma Eurowings marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €39.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Eurowings leidsime, on sihtkohta Stuttgart Echterdingen–Barcelona El Prati ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €45. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Eurowings, mille leidsime, oli marsruudil Stockholmi Arlanda–Berliin Brandenburg. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €15 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab Eurowings, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x40x23cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 40x30x10cm.


Eurowings – lennu jälgimine

Lennufirma Eurowings lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 9/29