Broneeri lende firmalt Paranair

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 11/10
T 18/10

Paranair: ülevaade

Paranair: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€78

Populaarseim marsruut

ASU–EZE

Lühim lend

0 t 40 m

Pikim lend

23 t 10 m
Lennufirma Paranair odavaim marsruut on lähtekohast Asuncion Silvio Pettirossi sihtkohta Ciudad Del Este Guarani Intl hinnaga €78
Lennufirma Paranair populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Asuncion Silvio Pettirossi sihtkohta Buenos Aires Ministro Pistarini
Lennufirma Paranair kiireim marsruut on lähtekohast Asuncion (ASU) sihtkohta Ciudad Del Este (AGT) ja kestab 0 t 40 m
Lennufirma Paranair pikim marsruut on lähtekohast Montevideo (MVD) sihtkohta Buenos Aires (AEP) ja kestab 23 t 10 m

Paranair: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Paranair: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Paranair, pead välja lendama lennujaamast Santa Cruz Viru Viru Intl, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Aerolineas Argentinas.

Peamised lennujaamad, mida Paranair teenindab, on Asuncion Silvio Pettirossi, Buenos Aires Jorge Newbery ja Montevideo Carrasco. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Paranair saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Paranair lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Paranair veebisaiti aadressil paranair.com või helistada lennufirmale numbril +595 21 247 2000.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Paranair leidsime, oli suunal Ciudad Del Este Guarani Intl–Asuncion Silvio Pettirossi piletihinnaga €98. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Paranair, siis odavaim marsruut on Asuncion Silvio Pettirossi–Ciudad Del Este Guarani Intl. Sellel lennufirma Paranair marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €78.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Paranair leidsime, on sihtkohta Asuncion Silvio Pettirossi–Santa Cruz Viru Viru Intl ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €241. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Paranair, mille leidsime, oli marsruudil Asuncion Silvio Pettirossi–Buenos Aires Ministro Pistarini. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €169 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Paranair – lennu jälgimine

Lennufirma Paranair lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 10/6