Broneeri lende firmalt Porter Airlines

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Porter Airlines: ülevaade

Porter Airlines: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€65

Populaarseim marsruut

YTZ–BOS

Lühim lend

1 t 13 m

Pikim lend

5 t 58 m
Lennufirma Porter Airlines odavaim marsruut on lähtekohast Boston Logan Intl sihtkohta Toronto Island hinnaga €65
Lennufirma Porter Airlines populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Toronto Island sihtkohta Boston Logan Intl
Lennufirma Porter Airlines kiireim marsruut on lähtekohast Toronto (YTZ) sihtkohta Montréal (YUL) ja kestab 1 t 13 m
Lennufirma Porter Airlines pikim marsruut on lähtekohast Boston (BOS) sihtkohta Montréal (YUL) ja kestab 5 t 58 m

Porter Airlines: arvustused

7,6
HeaPõhineb 45 kontrollitud külastaja arvustustel
6,5Meelelahutus
7,9Pardaleminek
7,6Kõik kokku
7,7Toit
8,2Comfort
8,6Meeskond

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Porter Airlines: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Porter Airlines, pead välja lendama lennujaamast St John's, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks PAL Airlines.

Peamised lennujaamad, mida Porter Airlines teenindab, on Toronto Island, Ottawa ja Montréal Pierre Elliott Trudeau Intl. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Porter Airlines saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Porter Airlines lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Porter Airlines veebisaiti aadressil flyporter.com või helistada lennufirmale numbril +1 888 619 8622.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Porter Airlines leidsime, oli suunal Toronto Island–Montréal Pierre Elliott Trudeau Intl piletihinnaga €142. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Porter Airlines, siis odavaim marsruut on Toronto Island–Montréal Pierre Elliott Trudeau Intl. Sellel lennufirma Porter Airlines marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €66.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Porter Airlines leidsime, on sihtkohta Toronto Island–Boston Logan Intl ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €151. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Porter Airlines, mille leidsime, oli marsruudil Boston Logan Intl–Toronto Island. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €65 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab Porter Airlines, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x40x23cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 43x33x16cm.


Porter Airlines – lennu jälgimine

Lennufirma Porter Airlines lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30