Broneeri lende firmalt Juneyao Airlines

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
L 1/10
L 8/10

Juneyao Airlines: ülevaade

Juneyao Airlines: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€37

Populaarseim marsruut

NKG–HKG

Lühim lend

1 t 45 m

Pikim lend

25 t 30 m
Lennufirma Juneyao Airlines odavaim marsruut on lähtekohast Zhengzhou sihtkohta Shanghai Pu Dong hinnaga €37
Lennufirma Juneyao Airlines populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Nanjing Lukou Intl sihtkohta Hongkong Hong Kong Intl
Lennufirma Juneyao Airlines kiireim marsruut on lähtekohast Wuhan (WUH) sihtkohta Shanghai (PVG) ja kestab 1 t 45 m
Lennufirma Juneyao Airlines pikim marsruut on lähtekohast Macau (MFM) sihtkohta Dalian (DLC) ja kestab 25 t 30 m

Juneyao Airlines: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Juneyao Airlines: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Juneyao Airlines, pead välja lendama lennujaamast Helsingi Helsinki-Vantaa, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Finnair.

Peamised lennujaamad, mida Juneyao Airlines teenindab, on Shanghai Pu Dong, Changchun ja Dalian. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Juneyao Airlines saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Juneyao Airlines lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Juneyao Airlines veebisaiti aadressil global.juneyaoair.com või helistada lennufirmale numbril +86 21 95520.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Juneyao Airlines leidsime, oli suunal Qingdao–Shanghai Pu Dong piletihinnaga €98. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Juneyao Airlines, siis odavaim marsruut on Zhengzhou–Shanghai Pu Dong. Sellel lennufirma Juneyao Airlines marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €37.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Juneyao Airlines leidsime, on sihtkohta Macau–Shanghai Pu Dong ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €171. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Juneyao Airlines, mille leidsime, oli marsruudil Nanjing Lukou Intl–Hongkong Hong Kong Intl. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €115 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Juneyao Airlines – lennu jälgimine

Lennufirma Juneyao Airlines lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
T 9/27