Broneeri lende firmalt MAI

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
L 1/10
L 8/10

MAI: ülevaade

MAI: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€91

Populaarseim marsruut

RGN–BKK

Lühim lend

0 t 50 m

Pikim lend

2 t 45 m
Lennufirma MAI odavaim marsruut on lähtekohast Bangkok Suvarnabhumi sihtkohta Yangon Mingaladon hinnaga €91
Lennufirma MAI populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Yangon Mingaladon sihtkohta Bangkok Suvarnabhumi
Lennufirma MAI kiireim marsruut on lähtekohast Yangon (RGN) sihtkohta Dawe (TVY) ja kestab 0 t 50 m
Lennufirma MAI pikim marsruut on lähtekohast Yangon (RGN) sihtkohta Kuala Lumpur (KUL) ja kestab 2 t 45 m

MAI: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga MAI: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga MAI, pead välja lendama lennujaamast Dubai, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Emirates.

Peamised lennujaamad, mida MAI teenindab, on Yangon Mingaladon, Bangkok Suvarnabhumi ja Mandalay Annisaton. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma MAI saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma MAI lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma MAI veebisaiti aadressil maiair.com või helistada lennufirmale numbril +95 1 2307 200.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt MAI leidsime, oli suunal Yangon Mingaladon–Mandalay Annisaton piletihinnaga €182. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga MAI, siis odavaim marsruut on Yangon Mingaladon–Mandalay Annisaton. Sellel lennufirma MAI marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €94.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt MAI leidsime, on sihtkohta Bangkok Suvarnabhumi–Yangon Mingaladon ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €172. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt MAI, mille leidsime, oli marsruudil Bangkok Suvarnabhumi–Yangon Mingaladon. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €91 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


MAI – lennu jälgimine

Lennufirma MAI lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
E 9/26