Leia odavaid lende suunaga Yogyakarta

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
P 24/10
P 31/10

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Yogyakarta?

  • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Yogyakarta?

    Parim pakkumine, mis momondost viimase kahe nädala jooksul leiti, oli lend sihtkohta Yogyakarta lähtekohast Tallinn hinnaga €750. See on 11% odavam kui enamik lennupakkumisi sihtkohta Yogyakarta. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Yogyakarta lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

  • Kas linna Yogyakarta läheduses on veel mõni lennujaam?

    Sihtkoha Yogyakarta läheduses on võimalik leida alternatiivne ja võib-olla ka odavam sihtlennujaam. Kui plaanid lennata sihtkohta Yogyakarta, kaalu lennu broneerimist järgnevatesse lennujaamadesse: Lennujaam Yogyakarta Intl (36 km kaugusel sihtkoha Yogyakarta kesklinnast), Lennujaam Solo City Adi Sumarmo (52 km kaugusel sihtkoha Yogyakarta kesklinnast) või Lennujaam Semarang Achmad Yani (92 km kaugusel sihtkoha Yogyakarta kesklinnast).

  • Kas sihtkohta Yogyakarta lendamisele on odavamaid alternatiive?

    Odavaim lennujaam sihtkoha Yogyakarta läheduses on enamasti Lennujaam Semarang Achmad Yani, kus keskmine hind on €845 inimese kohta. Need hinnad erinevad sõltuvalt sellest, kust reisijad tulevad. Reisijatele, kes soovivad raha säästa, soovitame momondo lennupiletite hinna tööriista.


Yogyakarta: pea plaani, kuidas sinna reisida