Leia odavaid lende suunaga Aberdeen

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
Kust?
Kuhu?
L 30/10
L 6/11

Odavaimad lennud sihtkoha Aberdeen lennujaamadesse

Leia odavaimad lennud neisse sihtkoha Aberdeen lennujaamadesse algusega sulle lähimast linnast või lennujaamast
Tallinn
Aberdeen

ODAVAIM LEND MARSRUUDIL Tallinn–Aberdeen

Tallinn (TLL) > Edinburgh (EDI)

Lennud liinil Tallinn–Aberdeen on tavaliselt odavamad, kui valida lennujaamadeks Tallinn Ulemiste–Edinburgh Turnhouse, mille keskmine hind on €77

ODAVAIM KUU LIINIL TALLINN–ABERDEEN LENDAMISEKSmai34% odavammai: lennud liinil Tallinn–Aberdeen maksavad keskmiselt vaid €170
KALLEIM KUU LIINIL TALLINN–ABERDEEN LENDAMISEKSjuuli60% kallimjuuli: lennud liinil Tallinn–Aberdeen maksavad umbes €410
POPULAARSEIM KUU LIINIL TALLINN–ABERDEEN LENDAMISEKSnovember480% rohkem külastajaidnovember oli momondo kasutajate seas liinil Tallinn–Aberdeen tehtud lennuotsingute poolest populaarseim kuu

Kuna on parim aeg lennata sihtkohta Aberdeen?

 • Mis on absoluutselt odavaim lend sihtkohta Aberdeen?

  Lähtekohast Porto sihtkohta Aberdeen reise broneerinud kasutajad leidsid lende, mis olid 71% odavamad kui keskmised piletid sihtkohta Aberdeen lennates. Leidmaks odavaimat hinda oma piirkonnast sihtkohta Aberdeen lendamiseks, kasuta momondo lennupiletite hinna tööriista.

 • Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta Aberdeen?

  Odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta Aberdeen lendamiseks on mai. Lennuhinnad, mis jäävad keskmiselt umbes €170 kanti, on sel ajal sageli madalhooaja tõttu odavamad. Kui mai ei sobi sulle reisimiseks, siis august on hea aeg, et broneerida lend riigist Eesti sihtkohta Aberdeen. Ehkki august pole sihtkohta Aberdeen lendamiseks nii odav kui mai, on lendude hinnad keskmiselt siiski €181.

 • Mis on odavaim päev sihtkohta Aberdeen lendamiseks?

  Meie andmete põhjal on odavaim päev riigist Eesti sihtkohta Aberdeen lendamiseks kolmapäev. Odavaim piletihind, mis leiti väljumiseks päeval kolmapäev, oli €198. Pea meeles, et hinnad võivad alati erineda sõltuvalt sinu marsruudist ja sellest, kas lend on riigisisene või rahvusvaheline. Lennud riigist Eesti sihtkohta Aberdeen päeval pühapäev on üldiselt kallimad ja maksavad keskmiselt €355. Pea meeles, et need hinnad võivad mõlemal päeval muutuda, kuna sõltuvad hooajast ja nõudlusest.

 • Kas linna Aberdeen läheduses on veel mõni lennujaam?

  Sihtkoha Aberdeen läheduses on võimalik leida alternatiivne ja võib-olla ka odavam sihtlennujaam. Kui plaanid lennata sihtkohta Aberdeen, kaalu lennu broneerimist järgnevatesse lennujaamadesse: Lennujaam Dundee (96 km kaugusel sihtkoha Aberdeen kesklinnast), Lennujaam Inverness (125 km kaugusel sihtkoha Aberdeen kesklinnast), Lennujaam Edinburgh Turnhouse (154 km kaugusel sihtkoha Aberdeen kesklinnast) või Lennujaam Wick (157 km kaugusel sihtkoha Aberdeen kesklinnast).

 • Kas sihtkohta Aberdeen lendamisele on odavamaid alternatiive?

  Keskmise hinnaga €147 inimese kohta on Lennujaam Inverness odavaim lennujaam, kuhu lennata, kui plaanida reisi sihtkohta Aberdeen. See hind võib kõikuda sõltuvalt sellest, kust sa välja lendad. momondo lennupiletite hinna tööriist võib aidata kasutajatel parimaid hindu leida.


Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Aberdeen?

Siin näed valikut populaarseimatest ja odavaimatest lennufirmadest lendude jaoks sihtkohta Aberdeen
 • Millised lennufirmad lendavad sihtkohta Aberdeen?

  Võib-olla on veel lennufirmasid, mis lendavad sihtkohta Aberdeen lähtekohast Eesti, kuid meie kasutajate seas on populaarseimad SAS, airBaltic ja Finnair. Need lennufirmad peaksid pakkuma regulaarseid lende sihtkohta Aberdeen, kui su lend väljub mõnest lähtekoha Eesti populaarsemast lennujaamast.


Aberdeen: pea plaani, kuidas sinna reisida