Broneeri lende firmalt XiamenAir

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 11/10
T 18/10

XiamenAir: ülevaade

XiamenAir: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€31

Populaarseim marsruut

SHA–ICN

Lühim lend

1 t 30 m

Pikim lend

27 t 55 m
Lennufirma XiamenAir odavaim marsruut on lähtekohast Shenzhen sihtkohta Hangzhou hinnaga €31
Lennufirma XiamenAir populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Shanghai Hongqiao Intl sihtkohta Soul Incheon Intl
Lennufirma XiamenAir kiireim marsruut on lähtekohast Quanzhou (JJN) sihtkohta Changsha (CSX) ja kestab 1 t 30 m
Lennufirma XiamenAir pikim marsruut on lähtekohast Harbin (HRB) sihtkohta Soul (ICN) ja kestab 27 t 55 m

XiamenAir: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga XiamenAir: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga XiamenAir, pead välja lendama lennujaamast Helsingi Helsinki-Vantaa, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Finnair.

Peamised lennujaamad, mida XiamenAir teenindab, on Xiamen Gaoqi Intl, Shanghai Hongqiao Intl ja Phnom Penh Pochentong. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma XiamenAir saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma XiamenAir lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma XiamenAir veebisaiti aadressil xiamenair.com või helistada lennufirmale numbril 1-844-629-5557.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt XiamenAir leidsime, oli suunal Quanzhou Jinjiang–Changsha Huanghua Intl piletihinnaga €87. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga XiamenAir, siis odavaim marsruut on Shenzhen–Hangzhou. Sellel lennufirma XiamenAir marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €31.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt XiamenAir leidsime, on sihtkohta Hongkong Hong Kong Intl–Fuzhou ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €445. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt XiamenAir, mille leidsime, oli marsruudil Tianjin–Hongkong Hong Kong Intl. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €136 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


XiamenAir – lennu jälgimine

Lennufirma XiamenAir lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 10/6