Broneeri lende firmalt Winair

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Winair: ülevaade

Winair: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€109

Populaarseim marsruut

DOM–PTP

Lühim lend

0 t 15 m

Pikim lend

15 t 25 m
Lennufirma Winair odavaim marsruut on lähtekohast Gustavia St Barthelemy sihtkohta Simpson Bay Princess Juliana hinnaga €109
Lennufirma Winair populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Roseau Douglas–Charles sihtkohta Pointe-à-Pitre Le Raizet
Lennufirma Winair kiireim marsruut on lähtekohast Gustavia (SBH) sihtkohta Simpson Bay (SXM) ja kestab 0 t 15 m
Lennufirma Winair pikim marsruut on lähtekohast Gustavia (SBH) sihtkohta Simpson Bay (SXM) ja kestab 15 t 25 m

Winair: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Winair: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Winair, pead välja lendama lennujaamast Gustavia St Barthelemy, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Anguilla Air Services.

Peamised lennujaamad, mida Winair teenindab, on Gustavia St Barthelemy, Simpson Bay Princess Juliana ja Oranjestad F.D. Roosevelt. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Winair saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Winair lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Winair veebisaiti aadressil fly-winair.com või helistada lennufirmale numbril +1 (721) 545-4237.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Winair leidsime, on sihtkohta Simpson Bay Princess Juliana–Saba Island Juancho E. Yrausquin ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €231. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Winair, mille leidsime, oli marsruudil Gustavia St Barthelemy–Simpson Bay Princess Juliana. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €109 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Winair – lennu jälgimine

Lennufirma Winair lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30