Broneeri lende firmalt Vueling

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 28/9
K 5/10

Vueling: ülevaade

Vueling: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€3

Populaarseim marsruut

IBZ–BCN

Lühim lend

0 t 50 m

Pikim lend

11 t 05 m
Lennufirma Vueling odavaim marsruut on lähtekohast Valencia sihtkohta Bilbao hinnaga €3
Lennufirma Vueling populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Ibiza sihtkohta Barcelona El Prati
Lennufirma Vueling kiireim marsruut on lähtekohast Ibiza (IBZ) sihtkohta Valencia (VLC) ja kestab 0 t 50 m
Lennufirma Vueling pikim marsruut on lähtekohast Alicante (ALC) sihtkohta Bilbao (BIO) ja kestab 11 t 05 m

Vueling: arvustused

7,1
HeaPõhineb 306 kontrollitud külastaja arvustustel
6,1Toit
7,6Meeskond
5,8Meelelahutus
7,1Kõik kokku
6,8Pardaleminek
6,8Comfort

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Vueling: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Vueling, pead välja lendama lennujaamast Stockholm Kõik lennujaamad, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ryanair.

Peamised lennujaamad, mida Vueling teenindab, on Pariis Orly, Barcelona El Prati ja London Gatwicki. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Vueling saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Vueling lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Vueling veebisaiti aadressil vueling.com või helistada lennufirmale numbril +34 931 518 158.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Vueling leidsime, oli suunal Palma Son Sant Joan–Valencia piletihinnaga €12. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Vueling, siis odavaim marsruut on Valencia–Bilbao. Sellel lennufirma Vueling marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €3.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Vueling leidsime, on sihtkohta Nantes Atlantique–Barcelona El Prati ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €32. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Vueling, mille leidsime, oli marsruudil Lyon-Saint Exupéry–Palma Son Sant Joan. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €7 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab Vueling, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x40x20cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 35x20x20cm.


Vueling – lennu jälgimine

Lennufirma Vueling lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/23