Broneeri lende firmalt Volotea

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
E 10/10
E 17/10

Volotea: ülevaade

Volotea: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€9

Populaarseim marsruut

PRG–BCN

Lühim lend

0 t 45 m

Pikim lend

18 t 35 m
Lennufirma Volotea odavaim marsruut on lähtekohast Granadilla Tenerife Lõuna sihtkohta Marseille hinnaga €9
Lennufirma Volotea populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Praha Václav Havel sihtkohta Barcelona El Prati
Lennufirma Volotea kiireim marsruut on lähtekohast Mýkonos (JMK) sihtkohta Ateena (ATH) ja kestab 0 t 45 m
Lennufirma Volotea pikim marsruut on lähtekohast Praha (PRG) sihtkohta Barcelona (BCN) ja kestab 18 t 35 m

Volotea: arvustused

6,7
NormaalnePõhineb 154 kontrollitud külastaja arvustustel
6,7Comfort
6,7Kõik kokku
6,7Pardaleminek
7,4Meeskond
5,8Meelelahutus
5,9Toit

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Volotea: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Volotea, pead välja lendama lennujaamast Aalborg, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks ITA Airways.

Peamised lennujaamad, mida Volotea teenindab, on Nantes Atlantique, Montpellier Méditerranée ja Toulouse Blagnac. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Volotea saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Volotea lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Volotea veebisaiti aadressil volotea.com või helistada lennufirmale numbril +34 93 12 20 717.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Volotea leidsime, oli suunal Marseille–Strasbourg Entzheim piletihinnaga €29. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Volotea, siis odavaim marsruut on Thera Santorini–Ateena Elefthérios Venizélos. Sellel lennufirma Volotea marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €10.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Volotea leidsime, on sihtkohta Toulouse Blagnac–Palma Son Sant Joan ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €19. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Volotea, mille leidsime, oli marsruudil Granadilla Tenerife Lõuna–Marseille. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €9 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab Volotea, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x40x20cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 35x20x20cm.


Volotea – lennu jälgimine

Lennufirma Volotea lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
K 10/5