Broneeri lende firmalt TAROM

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

TAROM: ülevaade

TAROM: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€32

Populaarseim marsruut

OTP–VIE

Lühim lend

0 t 55 m

Pikim lend

3 t 45 m
Lennufirma TAROM odavaim marsruut on lähtekohast Suceava Salcea sihtkohta Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline hinnaga €32
Lennufirma TAROM populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline sihtkohta Viin Vienna Intl
Lennufirma TAROM kiireim marsruut on lähtekohast Bukarest (OTP) sihtkohta Cluj-Napoca (CLJ) ja kestab 0 t 55 m
Lennufirma TAROM pikim marsruut on lähtekohast Bukarest (OTP) sihtkohta London (LHR) ja kestab 3 t 45 m

TAROM: arvustused

6,6
NormaalnePõhineb 20 kontrollitud külastaja arvustustel
6,3Meelelahutus
7,4Meeskond
6,6Kõik kokku
6,4Comfort
6,9Pardaleminek
6,1Toit

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga TAROM: teave

Jah, TAROM pakub lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Sel lennufirmal on lähtekohast Tallinn Ulemiste 2 lendu nädalas.

Peamised lennujaamad, mida TAROM teenindab, on Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline, Cluj-Napoca ja Timisoara. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma TAROM saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma TAROM lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma TAROM veebisaiti aadressil tarom.ro või helistada lennufirmale numbril +4021 9361.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt TAROM leidsime, oli suunal Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline–Suceava Salcea piletihinnaga €75. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga TAROM, siis odavaim marsruut on Suceava Salcea–Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline. Sellel lennufirma TAROM marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €32.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt TAROM leidsime, on sihtkohta Ateena Elefthérios Venizélos–Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €82. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt TAROM, mille leidsime, oli marsruudil Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline–Ateena Elefthérios Venizélos. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €40 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab TAROM, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x40x20cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 35x30x20cm.


TAROM – lennu jälgimine

Lennufirma TAROM lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30