Broneeri lende firmalt Sun Country Air

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 11/10
T 18/10

Sun Country Air: ülevaade

Sun Country Air: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€27

Populaarseim marsruut

MSP–LAS

Lühim lend

1 t 36 m

Pikim lend

5 t 32 m
Lennufirma Sun Country Air odavaim marsruut on lähtekohast Las Vegas Harry Reid sihtkohta Dallas/Fort Worth hinnaga €27
Lennufirma Sun Country Air populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Minneapolis St Paul sihtkohta Las Vegas Harry Reid
Lennufirma Sun Country Air kiireim marsruut on lähtekohast Minneapolis (MSP) sihtkohta Chicago (ORD) ja kestab 1 t 36 m
Lennufirma Sun Country Air pikim marsruut on lähtekohast Minneapolis (MSP) sihtkohta Oranjestad (AUA) ja kestab 5 t 32 m

Sun Country Air: arvustused

7,3
HeaPõhineb 119 kontrollitud külastaja arvustustel
6,4Meelelahutus
7,3Kõik kokku
7,9Meeskond
7,4Pardaleminek
6,8Comfort
6,0Toit

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Sun Country Air: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Sun Country Air, pead välja lendama lennujaamast Burlington, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Aeromexico.

Peamised lennujaamad, mida Sun Country Air teenindab, on Minneapolis St Paul, Orlando ja Fort Myers SW Florida Intl. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Sun Country Air saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Sun Country Air lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Sun Country Air veebisaiti aadressil suncountry.com või helistada lennufirmale numbril +1 651 905 2737.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Sun Country Air leidsime, oli suunal Minneapolis St Paul–Eau Claire piletihinnaga €24. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Sun Country Air, siis odavaim marsruut on Las Vegas Harry Reid–Dallas/Fort Worth. Sellel lennufirma Sun Country Air marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €27.

Praegu nõuab Sun Country Air, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 60x40x28cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 43x33x23cm.


Sun Country Air – lennu jälgimine

Lennufirma Sun Country Air lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 10/6