Broneeri lende firmalt SAUDIA

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 28/9
K 5/10

SAUDIA: ülevaade

SAUDIA: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€12

Populaarseim marsruut

DMM–JED

Lühim lend

0 t 45 m

Pikim lend

5 t 50 m
Lennufirma SAUDIA odavaim marsruut on lähtekohast Dammam King Fahad Intl sihtkohta Jiddah King Abdulaziz Intl hinnaga €12
Lennufirma SAUDIA populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Dammam King Fahad Intl sihtkohta Jiddah King Abdulaziz Intl
Lennufirma SAUDIA kiireim marsruut on lähtekohast Jiddah (JED) sihtkohta Taif (TIF) ja kestab 0 t 45 m
Lennufirma SAUDIA pikim marsruut on lähtekohast Dammam (DMM) sihtkohta Jiddah (JED) ja kestab 5 t 50 m

SAUDIA: arvustused

7,4
HeaPõhineb 131 kontrollitud külastaja arvustustel
8,2Meeskond
7,6Pardaleminek
7,0Meelelahutus
6,8Toit
7,4Kõik kokku
7,6Comfort

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga SAUDIA: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga SAUDIA, pead välja lendama lennujaamast Helsingi Helsinki-Vantaa, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Finnair.

Peamised lennujaamad, mida SAUDIA teenindab, on Jiddah King Abdulaziz Intl, Ar-Riyāḑ King Khaled Intl ja Dubai. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma SAUDIA saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma SAUDIA lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma SAUDIA veebisaiti aadressil saudiairlines.com või helistada lennufirmale numbril +966 14847 9797.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt SAUDIA leidsime, oli suunal Jiddah King Abdulaziz Intl–Mediina Mohammad Abdulaziz piletihinnaga €61. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga SAUDIA, siis odavaim marsruut on Dammam King Fahad Intl–Jiddah King Abdulaziz Intl. Sellel lennufirma SAUDIA marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €12.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt SAUDIA leidsime, on sihtkohta Al-Manāmah Bahrain Intl–Dubai ja tagasi 1 vahemaandumisega ning pilet maksab €38.


SAUDIA – lennu jälgimine

Lennufirma SAUDIA lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/23