Broneeri lende firmalt Nordwind Airlines

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 12/10
K 19/10

Nordwind Airlines: arvustused

4,9
KeskpäranePõhineb 2 kontrollitud külastaja arvustustel
1,9Toit
7,9Meeskond
4,9Kõik kokku
1,9Meelelahutus
4,9Pardaleminek
7,9Comfort

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Nordwind Airlines: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Nordwind Airlines, pead välja lendama lennujaamast Peterburi Pulkovo, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Smartavia.

Peamised lennujaamad, mida Nordwind Airlines teenindab, on Kazan, Peterburi Pulkovo ja Sotši Adler/Sochi. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Nordwind Airlines saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Nordwind Airlines lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Nordwind Airlines veebisaiti aadressil nordwindairlines.ru või helistada lennufirmale numbril +7 495 730 50 80.

Praegu nõuab Nordwind Airlines, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 203cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x40x20cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 40x30x20cm.


Nordwind Airlines – lennu jälgimine

Lennufirma Nordwind Airlines lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 10/7