Broneeri lende firmalt Lao Airlines

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Lao Airlines: ülevaade

Lao Airlines: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€35

Populaarseim marsruut

PKZ–SGN

Lühim lend

0 t 35 m

Pikim lend

3 t 40 m
Lennufirma Lao Airlines odavaim marsruut on lähtekohast Vientiane Wattay sihtkohta Savannakhet hinnaga €35
Lennufirma Lao Airlines populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Pakse sihtkohta Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline
Lennufirma Lao Airlines kiireim marsruut on lähtekohast Vientiane (VTE) sihtkohta Phonsavan (XKH) ja kestab 0 t 35 m
Lennufirma Lao Airlines pikim marsruut on lähtekohast Savannakhét (ZVK) sihtkohta Louangphabang (LPQ) ja kestab 3 t 40 m

Lao Airlines: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Lao Airlines: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Lao Airlines, pead välja lendama lennujaamast Kunming Changshui, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Lucky Air.

Peamised lennujaamad, mida Lao Airlines teenindab, on Pakse, Vientiane Wattay ja Hanoi Noibai. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Lao Airlines saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Lao Airlines lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Lao Airlines veebisaiti aadressil laoairlines.com või helistada lennufirmale numbril +856 21 212051-54.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Lao Airlines leidsime, oli suunal Vientiane Wattay–Luang Prabang piletihinnaga €133. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Lao Airlines, siis odavaim marsruut on Vientiane Wattay–Savannakhet. Sellel lennufirma Lao Airlines marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €35.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Lao Airlines leidsime, on sihtkohta Hanoi Noibai–Vientiane Wattay ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €210. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Lao Airlines, mille leidsime, oli marsruudil Pakse–Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €103 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Lao Airlines – lennu jälgimine

Lennufirma Lao Airlines lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30