Broneeri lende firmalt Iberia Express

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 11/10
T 18/10

Iberia Express: ülevaade

Iberia Express: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€15

Populaarseim marsruut

PMI–MAD

Lühim lend

1 t 10 m

Pikim lend

3 t 05 m
Lennufirma Iberia Express odavaim marsruut on lähtekohast Sevilla sihtkohta Madrid-Barajas hinnaga €15
Lennufirma Iberia Express populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Palma Son Sant Joan sihtkohta Madrid-Barajas
Lennufirma Iberia Express kiireim marsruut on lähtekohast Sevilla (SVQ) sihtkohta Madrid (MAD) ja kestab 1 t 10 m
Lennufirma Iberia Express pikim marsruut on lähtekohast Berliin (BER) sihtkohta Madrid (MAD) ja kestab 3 t 05 m

Iberia Express: arvustused

7,2
HeaPõhineb 24 kontrollitud külastaja arvustustel
7,1Pardaleminek
7,4Meeskond
6,5Meelelahutus
7,2Kõik kokku
6,5Comfort
6,0Toit

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Iberia Express: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Iberia Express, pead välja lendama lennujaamast Kopenhaagen, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Air Canada.

Peamised lennujaamad, mida Iberia Express teenindab, on Madrid-Barajas, Las Palmas de Gran Canaria ja Santa Cruz de Tenerife Tenerife Põhja. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Iberia Express saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Iberia Express lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Iberia Express veebisaiti aadressil iberiaexpress.com või helistada lennufirmale numbril +34 91 389 43 75.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Iberia Express leidsime, oli suunal Sevilla–Madrid-Barajas piletihinnaga €39. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Iberia Express, siis odavaim marsruut on Sevilla–Madrid-Barajas. Sellel lennufirma Iberia Express marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €15.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Iberia Express leidsime, on sihtkohta Madrid-Barajas–Pariis Charles de Gaulle ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €73. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Iberia Express, mille leidsime, oli marsruudil Madrid-Barajas–Pariis Charles de Gaulle. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €34 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab Iberia Express, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 56x45x25cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 40x30x15cm.


Iberia Express – lennu jälgimine

Lennufirma Iberia Express lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 10/6