Broneeri lende firmalt Salam Air

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Salam Air: ülevaade

Salam Air: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€74

Populaarseim marsruut

KWI–DXB

Lühim lend

1 t 15 m

Pikim lend

24 t 25 m
Lennufirma Salam Air odavaim marsruut on lähtekohast Masqaţ Seeb sihtkohta Salalah hinnaga €74
Lennufirma Salam Air populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Kuwait sihtkohta Dubai
Lennufirma Salam Air kiireim marsruut on lähtekohast Masqaţ (MCT) sihtkohta Dubai (DXB) ja kestab 1 t 15 m
Lennufirma Salam Air pikim marsruut on lähtekohast Kuveit (KWI) sihtkohta Dubai (DXB) ja kestab 24 t 25 m

Salam Air: arvustused

6,8
NormaalnePõhineb 5 kontrollitud külastaja arvustustel
6,8Pardaleminek
8,0Comfort
8,0Toit
8,4Meeskond
5,2Meelelahutus
6,8Kõik kokku

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Salam Air: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Salam Air, pead välja lendama lennujaamast Istanbul Sabiha Gokcen, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks ITA Airways.

Peamised lennujaamad, mida Salam Air teenindab, on Salalah, Masqaţ Seeb ja Teheran Imam Khomeini Intl. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Salam Air saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Salam Air lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Salam Air veebisaiti aadressil salamair.com või helistada lennufirmale numbril +968 2427 2222.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Salam Air leidsime, oli suunal Masqaţ Seeb–Salalah piletihinnaga €144. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Salam Air, siis odavaim marsruut on Masqaţ Seeb–Salalah. Sellel lennufirma Salam Air marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €74.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Salam Air leidsime, on sihtkohta Kuwait–Masqaţ Seeb ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €146. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Salam Air, mille leidsime, oli marsruudil Kuwait–Dubai. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €77 ja mille jooksul tehakse 1 vahemaandumine.

Praegu nõuab Salam Air, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 160cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 56x45x25cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 33x25x20cm.


Salam Air – lennu jälgimine

Lennufirma Salam Air lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30