Broneeri lende firmalt US-Bangla Airlines

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
L 1/10
L 8/10

US-Bangla Airlines: ülevaade

US-Bangla Airlines: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€38

Populaarseim marsruut

ZYL–DAC

Lühim lend

0 t 40 m

Pikim lend

19 t 45 m
Lennufirma US-Bangla Airlines odavaim marsruut on lähtekohast Sylhet Osmani Intl sihtkohta Dhaka Hazrat Shahjalal Intl hinnaga €38
Lennufirma US-Bangla Airlines populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Sylhet Osmani Intl sihtkohta Dhaka Hazrat Shahjalal Intl
Lennufirma US-Bangla Airlines kiireim marsruut on lähtekohast Dhaka (DAC) sihtkohta Barisal (BZL) ja kestab 0 t 40 m
Lennufirma US-Bangla Airlines pikim marsruut on lähtekohast Chittagong (CGP) sihtkohta Barisal (BZL) ja kestab 19 t 45 m

US-Bangla Airlines: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga US-Bangla Airlines: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga US-Bangla Airlines, pead välja lendama lennujaamast Doha Hamad Intl, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Qatar Airways.

Peamised lennujaamad, mida US-Bangla Airlines teenindab, on Dhaka Hazrat Shahjalal Intl, Cox'S Bazar ja Chittagong Patenga. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma US-Bangla Airlines saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma US-Bangla Airlines lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma US-Bangla Airlines veebisaiti aadressil us-banglaairlines.com või helistada lennufirmale numbril +88 01 777 777 800.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt US-Bangla Airlines leidsime, oli suunal Sylhet Osmani Intl–Dhaka Hazrat Shahjalal Intl piletihinnaga €75. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga US-Bangla Airlines, siis odavaim marsruut on Sylhet Osmani Intl–Dhaka Hazrat Shahjalal Intl. Sellel lennufirma US-Bangla Airlines marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €38.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt US-Bangla Airlines leidsime, on sihtkohta Kolkata Netaji S. Chandra–Dhaka Hazrat Shahjalal Intl ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €133. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt US-Bangla Airlines, mille leidsime, oli marsruudil Dhaka Hazrat Shahjalal Intl–Kolkata Netaji S. Chandra. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €89 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


US-Bangla Airlines – lennu jälgimine

Lennufirma US-Bangla Airlines lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
E 9/26