Broneeri lende firmalt Aurigny Air

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
L 1/10
L 8/10

Aurigny Air: ülevaade

Aurigny Air: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€51

Populaarseim marsruut

GCI–MAN

Lühim lend

0 t 20 m

Pikim lend

6 t 45 m
Lennufirma Aurigny Air odavaim marsruut on lähtekohast Saint Peter Port Guernsey sihtkohta Alderney The Blaye hinnaga €51
Lennufirma Aurigny Air populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Saint Peter Port Guernsey sihtkohta Manchester
Lennufirma Aurigny Air kiireim marsruut on lähtekohast Saint Peter Port (GCI) sihtkohta Alderney (ACI) ja kestab 0 t 20 m
Lennufirma Aurigny Air pikim marsruut on lähtekohast Birmingham (BHX) sihtkohta Dublin (DUB) ja kestab 6 t 45 m

Aurigny Air: arvustused

10,0
Väga heaPõhineb 2 kontrollitud külastaja arvustustel
10,0Meelelahutus
10,0Kõik kokku
10,0Pardaleminek
10,0Comfort
10,0Toit
10,0Meeskond

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Aurigny Air: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Aurigny Air, pead välja lendama lennujaamast Nottingham East Midlands, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ryanair.

Peamised lennujaamad, mida Aurigny Air teenindab, on Alderney The Blaye, Saint Peter Port Guernsey ja Manchester. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Aurigny Air saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Aurigny Air lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Aurigny Air veebisaiti aadressil aurigny.com või helistada lennufirmale numbril +44 1481 267 267.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Aurigny Air leidsime, oli suunal Saint Peter Port Guernsey–Alderney The Blaye piletihinnaga €106. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Aurigny Air, siis odavaim marsruut on Saint Peter Port Guernsey–Alderney The Blaye. Sellel lennufirma Aurigny Air marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €51.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Aurigny Air leidsime, on sihtkohta Bristol–Saint Peter Port Guernsey ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €57. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Aurigny Air, mille leidsime, oli marsruudil Saint Peter Port Guernsey–Manchester. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €54 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Aurigny Air: populaarseimad lennujaamad

Leia firma Aurigny Air lende selle enim kasutatud lennujaamadesse kogu riigis

Aurigny Air – lennu jälgimine

Lennufirma Aurigny Air lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
T 9/27