Broneeri lende firmalt Air Vanuatu

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
P 2/10
P 9/10

Air Vanuatu: ülevaade

Air Vanuatu: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€64

Populaarseim marsruut

SON–BNE

Lühim lend

0 t 40 m

Pikim lend

17 t 55 m
Lennufirma Air Vanuatu odavaim marsruut on lähtekohast Port Vila Bauerfield sihtkohta Tanna hinnaga €64
Lennufirma Air Vanuatu populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Luganville Santo-Pekoa Intl sihtkohta Brisbane
Lennufirma Air Vanuatu kiireim marsruut on lähtekohast Port Vila (VLI) sihtkohta Tanna (TAH) ja kestab 0 t 40 m
Lennufirma Air Vanuatu pikim marsruut on lähtekohast Port Vila (VLI) sihtkohta Luganville (SON) ja kestab 17 t 55 m

Air Vanuatu: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Air Vanuatu: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Air Vanuatu, pead välja lendama lennujaamast Port Moresby Jackson Fld, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Air Niugini.

Peamised lennujaamad, mida Air Vanuatu teenindab, on Port Vila Bauerfield, Luganville Santo-Pekoa Intl ja Sydney Kingsford Smith. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Air Vanuatu saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Air Vanuatu lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Air Vanuatu veebisaiti aadressil airvanuatu.com või helistada lennufirmale numbril +678 1300 780 737.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Air Vanuatu leidsime, oli suunal Port Vila Bauerfield–Tanna piletihinnaga €141. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Air Vanuatu, siis odavaim marsruut on Port Vila Bauerfield–Tanna. Sellel lennufirma Air Vanuatu marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €64.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Air Vanuatu leidsime, on sihtkohta Noumea Tontouta–Port Vila Bauerfield ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €223. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Air Vanuatu, mille leidsime, oli marsruudil Noumea Tontouta–Port Vila Bauerfield. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €123 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Air Vanuatu – lennu jälgimine

Lennufirma Air Vanuatu lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
T 9/27