Broneeri lende firmalt Air Europa

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 4/10
T 11/10

Air Europa: ülevaade

Air Europa: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€8

Populaarseim marsruut

VLC–MAD

Lühim lend

0 t 45 m

Pikim lend

11 t 50 m
Lennufirma Air Europa odavaim marsruut on lähtekohast Madrid-Barajas sihtkohta Porto hinnaga €8
Lennufirma Air Europa populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Valencia sihtkohta Madrid-Barajas
Lennufirma Air Europa kiireim marsruut on lähtekohast Arrecife (ACE) sihtkohta Las Palmas de Gran Canaria (LPA) ja kestab 0 t 45 m
Lennufirma Air Europa pikim marsruut on lähtekohast La Coruna (LCG) sihtkohta Barcelona (BCN) ja kestab 11 t 50 m

Air Europa: arvustused

7,0
HeaPõhineb 114 kontrollitud külastaja arvustustel
6,9Meelelahutus
7,1Comfort
7,5Meeskond
6,4Toit
7,1Pardaleminek
7,0Kõik kokku

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Air Europa: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Air Europa, pead välja lendama lennujaamast Helsingi Helsinki-Vantaa, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Finnair.

Peamised lennujaamad, mida Air Europa teenindab, on Madrid-Barajas, Las Palmas de Gran Canaria ja Santa Cruz de Tenerife Tenerife Põhja. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Air Europa saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Air Europa lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Air Europa veebisaiti aadressil aireuropa.com või helistada lennufirmale numbril +30 2238 5436.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Air Europa leidsime, oli suunal Barcelona El Prati–Palma Son Sant Joan piletihinnaga €23. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Air Europa, siis odavaim marsruut on Valencia–Palma Son Sant Joan. Sellel lennufirma Air Europa marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €9.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Air Europa leidsime, on sihtkohta Madrid-Barajas–Porto ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €20. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Air Europa, mille leidsime, oli marsruudil Madrid-Barajas–Porto. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €8 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab Air Europa, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x35x25cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 35x30x20cm.


Air Europa – lennu jälgimine

Lennufirma Air Europa lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30