Broneeri lende firmalt AirAsia

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
E 3/10
E 10/10

AirAsia: ülevaade

AirAsia: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€4

Populaarseim marsruut

KUL–SIN

Lühim lend

0 t 40 m

Pikim lend

5 t 25 m
Lennufirma AirAsia odavaim marsruut on lähtekohast Kuala Lumpuri rahvusvaheline sihtkohta Langkawi hinnaga €4
Lennufirma AirAsia populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Kuala Lumpuri rahvusvaheline sihtkohta Singapur Changi
Lennufirma AirAsia kiireim marsruut on lähtekohast Langkawi (LGK) sihtkohta Penang (PEN) ja kestab 0 t 40 m
Lennufirma AirAsia pikim marsruut on lähtekohast Kuala Terengganu (TGG) sihtkohta Johor Bahru (JHB) ja kestab 5 t 25 m

AirAsia: arvustused

4,9
KeskpäranePõhineb 19 kontrollitud külastaja arvustustel
4,8Pardaleminek
4,9Comfort
4,9Kõik kokku
4,4Meelelahutus
5,1Toit
5,8Meeskond

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga AirAsia: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga AirAsia, pead välja lendama lennujaamast Hyderabad Rajiv Gandhi Intl, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks IndiGo.

Peamised lennujaamad, mida AirAsia teenindab, on Kuala Lumpuri rahvusvaheline, Langkawi ja Kota Kinabalu. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma AirAsia saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma AirAsia lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma AirAsia veebisaiti aadressil airasia.com või helistada lennufirmale numbril + 60 1600 85 8888.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt AirAsia leidsime, oli suunal Kuala Lumpuri rahvusvaheline–Penang Intl piletihinnaga €7. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga AirAsia, siis odavaim marsruut on Kuala Lumpuri rahvusvaheline–Langkawi. Sellel lennufirma AirAsia marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €4.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt AirAsia leidsime, on sihtkohta Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline–Kuala Lumpuri rahvusvaheline ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €46. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt AirAsia, mille leidsime, oli marsruudil Kuala Lumpuri rahvusvaheline–Singapur Changi. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €12 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab AirAsia, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 119x119x81cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 56x36x23cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 40x30x10cm.


AirAsia – lennu jälgimine

Lennufirma AirAsia lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
K 9/28