Broneeri lende firmalt Viva Air Colombia

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
E 3/10
E 10/10

Viva Air Colombia: ülevaade

Viva Air Colombia: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€20

Populaarseim marsruut

CUC–BOG

Lühim lend

0 t 55 m

Pikim lend

22 t 54 m
Lennufirma Viva Air Colombia odavaim marsruut on lähtekohast Bogotá El Dorado sihtkohta Cartagena Rafael Nunez hinnaga €20
Lennufirma Viva Air Colombia populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Cucuta Camilo Dazo sihtkohta Bogotá El Dorado
Lennufirma Viva Air Colombia kiireim marsruut on lähtekohast Medellín (MDE) sihtkohta Bogotá (BOG) ja kestab 0 t 55 m
Lennufirma Viva Air Colombia pikim marsruut on lähtekohast Bogotá (BOG) sihtkohta Monteria (MTR) ja kestab 22 t 54 m

Viva Air Colombia: arvustused

6,3
NormaalnePõhineb 74 kontrollitud külastaja arvustustel
6,0Comfort
5,4Meelelahutus
6,4Pardaleminek
5,5Toit
6,8Meeskond
6,3Kõik kokku

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Viva Air Colombia: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Viva Air Colombia, pead välja lendama lennujaamast Miami, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks American Airlines.

Peamised lennujaamad, mida Viva Air Colombia teenindab, on Bogotá El Dorado, Medellín Jose Maria Cordova Intl ja Cartagena Rafael Nunez. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Viva Air Colombia saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Viva Air Colombia lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Viva Air Colombia veebisaiti aadressil vivaair.com või helistada lennufirmale numbril +1 8556520600.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Viva Air Colombia leidsime, oli suunal Bogotá El Dorado–Cartagena Rafael Nunez piletihinnaga €50. Sel lennul on 1 vahemaandumine. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Viva Air Colombia, siis odavaim marsruut on Bogotá El Dorado–Cartagena Rafael Nunez. Sellel lennufirma Viva Air Colombia marsruudil on 1 vahemaandumine ja lennupilet maksab €20.

Praegu nõuab Viva Air Colombia, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x45x25cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 40x35x25cm.


Viva Air Colombia – lennu jälgimine

Lennufirma Viva Air Colombia lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
K 9/28