Broneeri lende firmalt Aerolineas Argentinas

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Aerolineas Argentinas: ülevaade

Aerolineas Argentinas: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€35

Populaarseim marsruut

COR–EZE

Lühim lend

0 t 50 m

Pikim lend

13 t 40 m
Lennufirma Aerolineas Argentinas odavaim marsruut on lähtekohast Buenos Aires Jorge Newbery sihtkohta Jujuy El Cadillal hinnaga €35
Lennufirma Aerolineas Argentinas populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Cordoba Pajas Blancas sihtkohta Buenos Aires Ministro Pistarini
Lennufirma Aerolineas Argentinas kiireim marsruut on lähtekohast Rosario (ROS) sihtkohta Buenos Aires (AEP) ja kestab 0 t 50 m
Lennufirma Aerolineas Argentinas pikim marsruut on lähtekohast Santiago (SCL) sihtkohta Mendoza (MDZ) ja kestab 13 t 40 m

Aerolineas Argentinas: arvustused

8,0
Väga heaPõhineb 222 kontrollitud külastaja arvustustel
7,9Pardaleminek
6,3Toit
7,5Comfort
5,7Meelelahutus
8,0Kõik kokku
8,4Meeskond

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Aerolineas Argentinas: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Aerolineas Argentinas, pead välja lendama lennujaamast Berliin Brandenburg, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks SunExpress.

Peamised lennujaamad, mida Aerolineas Argentinas teenindab, on Buenos Aires Jorge Newbery, Cordoba Pajas Blancas ja Mendoza El Plumerillo. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Aerolineas Argentinas saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Aerolineas Argentinas lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Aerolineas Argentinas veebisaiti aadressil aerolineas.com.ar või helistada lennufirmale numbril 810 222 86527.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Aerolineas Argentinas leidsime, oli suunal Jujuy El Cadillal–Buenos Aires Jorge Newbery piletihinnaga €72. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Aerolineas Argentinas, siis odavaim marsruut on Buenos Aires Jorge Newbery–Jujuy El Cadillal. Sellel lennufirma Aerolineas Argentinas marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €35.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Aerolineas Argentinas leidsime, on sihtkohta Montevideo Carrasco–Buenos Aires Jorge Newbery ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €136. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Aerolineas Argentinas, mille leidsime, oli marsruudil Santiago Arturo Merino Benitez–Mendoza El Plumerillo. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €48 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab Aerolineas Argentinas, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x35x25cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 40x30x20cm.


Aerolineas Argentinas – lennu jälgimine

Lennufirma Aerolineas Argentinas lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30