Odavad lennud Eestist California alates €361

1 täiskasvanu
1 täiskasvanu, Turisti, 0 kotti

Leia momondoga pakkumisi 900+ reisisaidilt.

Leia odavaimaid lende Eestist California

Viimased pakkumised edasi-tagasi lendudele Eestist California

Sisesta oma reisikuupäevad, et leida parimad hinnad.
Finnair Logo
08:05 - 17:05TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
19 t 00 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
Finnair Logo
18:50 - 00:25LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
19 t 35 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
€494Finnair
T, 1 dets - T, 8 dets
British Airways Logo
05:50 - 17:05TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
21 t 15 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
British Airways Logo
18:50 - 00:25LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
19 t 35 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
€517British Airways
P, 31 jaan - R, 12 veebr
Finnair Logo
05:50 - 17:05TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
21 t 15 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
Finnair Logo
20:40 - 00:25LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
17 t 45 m2 peatust Londoni Heathrow' Helsingi Helsinki-Vantaa
€519Finnair
P, 31 jaan - R, 12 veebr
Iberia Logo
10:05 - 00:59TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
24 t 54 m2 peatust Helsingi Helsinki-Vantaa New York John F. Kennedy rahvusvaheline
Iberia Logo
19:50 - 16:55LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
12 t 05 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
€539Iberia
L, 13 märts - T, 23 märts
Scandinavian Airlines Logo
06:20 - 17:00TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
20 t 40 m1 peatus Kopenhaagen
Scandinavian Airlines Logo
19:30 - 10:30LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
29 t 00 m1 peatus Kopenhaagen
€552Scandinavian Airlines
R, 5 veebr - L, 13 veebr
Scandinavian Airlines Logo
06:20 - 17:00TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
20 t 40 m1 peatus Kopenhaagen
Scandinavian Airlines Logo
19:30 - 01:25LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
19 t 55 m1 peatus Kopenhaagen
€560Scandinavian Airlines
N, 4 veebr - K, 17 veebr
Mitu lennufirmat Logo
08:05 - 19:14TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
21 t 09 m2 peatust Helsingi Helsinki-Vantaa Dallas/Fort Worth
Mitu lennufirmat Logo
12:36 - 16:05LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
17 t 29 m2 peatust New York John F. Kennedy rahvusvaheline Helsingi Helsinki-Vantaa
€561Mitu lennufirmat
R, 20 nov - R, 4 dets
LOT Logo
18:25 - 20:10TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
35 t 45 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
LOT Logo
22:05 - 17:45LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
33 t 40 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€677LOT
T, 9 märts - P, 28 märts
LOT Logo
18:25 - 20:10TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
35 t 45 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
LOT Logo
22:05 - 17:45LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
33 t 40 m1 peatus Varssavi Frédéric Chopini
€679LOT
T, 9 märts - P, 28 märts
Turkish Airlines Logo
18:55 - 10:50TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
25 t 55 m1 peatus Istanbul
Turkish Airlines Logo
12:45 - 11:05LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
36 t 20 m1 peatus Istanbul
€709Turkish Airlines
E, 30 nov - E, 14 dets

momondos lende broneerides säästad raha

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Otsi pakkumisi sadadelt reisisaitidelt hindade võrdlemiseks.

Filtreeri otsinguid

Filtreeri otsinguid

Tasuta Wi-Fi? Peatuste arv? Saad kiiresti otsitulemusi filtreerida.

Usaldusväärne ja tasuta

Usaldusväärne ja tasuta

Meie teenus on täiesti tasuta – ei mingeid peidetud makse ega tasusid.

Hinnateavitused

Hinnateavitused

Sa pole veel valmis broneerima? , et jälgida hindu.

Scandinavian Airlines: lennud suunal Eesti–California

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Scandinavian Airlines, Eesti–California
Scandinavian Airlines
5 veebr
TLL06:20Tallinn
20 t 40 m
1 peatus
LAX17:00Los Angeles Los Angeles
13 veebr
LAX19:30Los Angeles Los Angeles
29 t 00 m
1 peatus
TLL10:30Tallinn
€552
Scandinavian Airlines
4 veebr
TLL06:20Tallinn
20 t 40 m
1 peatus
LAX17:00Los Angeles Los Angeles
17 veebr
LAX19:30Los Angeles Los Angeles
19 t 55 m
1 peatus
TLL01:25Tallinn
€560
Scandinavian Airlines
9 apr
TLL06:15Tallinn
20 t 35 m
1 peatus
LAX16:50Los Angeles Los Angeles
20 apr
LAX19:10Los Angeles Los Angeles
29 t 35 m
1 peatus
TLL10:45Tallinn
€563

Finnair: lennud suunal Eesti–California

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Finnair, Eesti–California
Finnair
1 dets
TLL08:05Tallinn
19 t 00 m
1 peatus
LAX17:05Los Angeles Los Angeles
8 dets
LAX18:50Los Angeles Los Angeles
19 t 35 m
1 peatus
TLL00:25Tallinn
€494
Finnair
31 jaan
TLL05:50Tallinn
21 t 15 m
1 peatus
LAX17:05Los Angeles Los Angeles
12 veebr
LAX20:40Los Angeles Los Angeles
17 t 45 m
2 peatust
TLL00:25Tallinn
€519
Finnair
1 dets
TLL10:05Tallinn
17 t 00 m
1 peatus
LAX17:05Los Angeles Los Angeles
8 dets
LAX20:40Los Angeles Los Angeles
17 t 45 m
2 peatust
TLL00:25Tallinn
€520

momondo Hinnaleidja

 
Kasuta allpool olevaid filtreid, et leida ja võrrelda sulle sobivaid lende Eestist California.

Fly from

Lenda sihtkohta

Marsruut

Depart

Tagasilend

Price

Odavaim edasi-tagasireis

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

T 01.12

08:05-17:05

1 stop19 t 00 m

Los Angeles Los Angeles

T 08.12

18:50-00:25

1 stop19 t 35 m

€494

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

P 31.01

05:50-17:05

1 stop21 t 15 m

Los Angeles Los Angeles

R 12.02

18:50-00:25

1 stop19 t 35 m

€517

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

P 31.01

05:50-17:05

1 stop21 t 15 m

Los Angeles Los Angeles

R 12.02

20:40-00:25

2 stops17 t 45 m

€519
Kiireim ringreis

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

L 13.03

10:05-00:59

2 stops24 t 54 m

Los Angeles Los Angeles

T 23.03

19:50-16:55

1 stop12 t 05 m

€539

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

R 05.02

06:20-17:00

1 stop20 t 40 m

Los Angeles Los Angeles

L 13.02

19:30-10:30

1 stop29 t 00 m

€552

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

N 04.02

06:20-17:00

1 stop20 t 40 m

Los Angeles Los Angeles

K 17.02

19:30-01:25

1 stop19 t 55 m

€560

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

R 20.11

08:05-19:14

2 stops21 t 09 m

Los Angeles Los Angeles

R 04.12

12:36-16:05

2 stops17 t 29 m

€561

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

T 09.03

18:25-20:10

1 stop35 t 45 m

Los Angeles Los Angeles

P 28.03

22:05-17:45

1 stop33 t 40 m

€677

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

T 09.03

18:25-20:10

1 stop35 t 45 m

Los Angeles Los Angeles

P 28.03

22:05-17:45

1 stop33 t 40 m

€679

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

E 30.11

18:55-10:50

1 stop25 t 55 m

Los Angeles Los Angeles

E 14.12

12:45-11:05

1 stop36 t 20 m

€709

Lennud on järjestatud odavaimate edasi-tagasi lendude järgi.

Kuvatakse tulemusi 1–10 kokku 20 hulgastJärjestatud odavuse alusel
1
2

Vaata reisi ülevaateid sihtkohta California siit

Kuidas leida kõige odavam lend marsruudil Eesti–California

Võid nüüd hinge tõmmata. Vaatasime läbi kõik selle marsruudi otsingud momondos, et pakkuda sulle olulist teavet, kuidas leida oma reisi jaoks kõige odavam lend

Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta California?

Odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta California lendamiseks on november. Lennuhinnad, mis jäävad keskmiselt umbes €504 kanti, on sel ajal sageli madalhooaja tõttu odavamad. Kui november ei sobi sulle sihtkoha California külastamiseks, siis oota, kuni kätte jõuab veebruar, sest siis on riigist Eesti väljuvad lennud samuti odavad, makstes keskmiselt €504.

Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta California?

Tõenäoliselt näed odavaid lende lähtekohast California sihtkohta Eesti, kui broneerid nädalat enne väljumist. Üldiselt võid leida lende sihtkohta California hinnaga umbes €593, kui otsid nädalat ette. Väljaspool seda ajavahemikku võivad lennuhinnad siiski odavamad olla. Näiteks leidsid inimesed hiljuti momondos lende sihtkohta California lähtekohast Eesti odava hinnaga alates €502.

Kas vahepeatustega säästaksin Eesti–California lennul raha?

Sul võib olla võimalik säästa oma lennupiletitelt kuni 58%, kui valid marsruudil Eesti–California vahepeatustega lennu.

Odavad Eesti – California lennupakkumised ja nõuanded

Tutvu lennuaja, otselendude ja lennujaamadega marsruudil Eesti – California

Parim leitud hind

€361

Kiireim lennuaeg

15 t 10 m

Otselennud

Pole
Parim viimase 72 tunni jooksul leitud ühesuunalend sihtkohta California lähtekohast Eesti maksis €361. Parim viimase 72 tunni jooksul momondost leitud edasi-tagasireisi lennupakkumine lähtekohast Eesti sihtkohta California maksis €494.
Kiireim lend marsruudil Eesti–California kestab 15 t 10 m
Marsruudil Eesti - California ei ole otselende. Linnade Eesti ja California vahel ei ole populaarseid marsruute.

Korduma kippuvad küsimused lendude Eestist California kohta

  • Millal momondo viimati otsingu „lennud – Eesti–California“ hindu kontrollis?

    Otsingu „lennud – Eesti–California“ hindu värskendatakse igapäevaselt.

  • Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „lennud – Eesti–California“ pakkumisi otsib?

    Seisuga oktoober 2026 on 7 teenusepakkujat, kes pakuvad teenust „lennud – Eesti–California“.

  • Kui vana peab olema, et lennata lähtekohast Eesti–California?

    Laps peab olema üksi reisimiseks vähemalt viis aastat vana, kuid enamikul lennufirmadest, mis saatjata alaealise (UNMR) teenust pakuvad, on oma vanusepiirangud, mis sõltuvad nt lennu kestusest, kellaaegadest ja vahepeatustest. Soovitame sul pöörduda otse lennufirma poole, mida lähtekohast Eesti–California lendamiseks plaanid kasutada, ja sellised nõuded üle kontrollida.

  • Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohta California lendamiseks?

    Reisi- ja tervisedokumendid, mida nõutakse sihtkohta California reisimisel olenevad konkreetsest reisiplaanist ja individuaalsetest asjaoludest. Soovitame kaasas kanda mitut dokumenti: nt ID-kaarti või juhiluba lisaks passile, mis kehtib vähemalt kuus kuud kuupäevast, kui jõuad sihtkohta California. Soovitame alati küsida teavet konkreetsete nõuete kohta otse lennufirmalt või Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) või mõnelt muult pädevalt kolmandalt isikult.

Parimad lennufirmad suunal Eesti–California

Võrdle ja vaata suunal Eesti–California lendavate lennufirmade arvustusi momondos
Lennufirma
Hinnang
Tasuta tühistamine
Hind
Scandinavian AirlinesHindAlates €361Tasuta tühistamineHinnang
7,4
2 019 arvustust
Otsi lende firmalt Scandinavian Airlines
FinnairHindAlates €415Tasuta tühistamineHinnang
7,6
1 418 arvustust
Otsi lende firmalt Finnair
LOTHindAlates €438Tasuta tühistamineHinnang
7,6
1 191 arvustust
Otsi lende firmalt LOT
Turkish AirlinesHindAlates €514Tasuta tühistamineHinnang
7,4
4 457 arvustust
Otsi lende firmalt Turkish Airlines
British AirwaysHindAlates €525Tasuta tühistamineHinnang
6,7
8 266 arvustust
Otsi lende firmalt British Airways
LufthansaHindAlates €597Tasuta tühistamineHinnang
6,8
8 282 arvustust
Otsi lende firmalt Lufthansa
KLMHindAlates €686Tasuta tühistamineHinnang
7,8
1 591 arvustust
Otsi lende firmalt KLM

Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo, et leida lennupakkumist suunal Eesti–California?

momondo kogub kõik su lennuvalikud ühte kohta kokku ja laseb sul neid filtreerida, et leiaksid ideaalse lennu suunal Eesti–California. Saiti momondo kasutades säästad aega ja võid ka oma reisilt raha säästa.

Kas saan otsida saidilt momondo paindlike broneerimisreeglitega lende suunal Eesti–California?

momondo võimaldab kasutajatel otsida vaid neid lende suunal Eesti–California, mis pakuvad paindlikke broneerimisreegleid ning lisaks ka teisi kasulikke filtreid ja funktsioone.

Kuidas aitab momondo leida lende suunal Eesti–California?

momondo pakub kasulikke filtreid, mis aitavad sul õige lennu leida. Vali kindlad lennuajad, lennujaamad või kasvõi oma eelistatud makseviis. Meil on väga palju valikuid, mille abil saad broneerida endale ideaalselt sobiva lennu suunal Eesti–California.

Ma pole praegu valmis broneerima lendu suunal Eesti–California. Kas momondo saab mulle märku anda, kui hinnad muutuvad?

Jah, momondo pakub hinnateavitusi lendudele suunal Eesti–California. Pärast sellel lehel otsingu tegemist peaksid nägema hinnateavituse lisamise funktsiooni. Sisesta vaid kehtiv meiliaadress ja kui hinnad muutuvad, teavitab momondo sind otsekohe.

Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta California.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
1 täiskasvanu
K 18.11
K 25.11

Leia oma California reisi jaoks paremaid tulemusi

Populaarsed linnad California