Odavad lennud Eestist California alates €321

1 täiskasvanu
1 täiskasvanu, Turisti, 0 kotti

Leia momondoga pakkumisi 900+ reisisaidilt.

Leia odavaimaid lende Eestist California

Viimased pakkumised edasi-tagasi lendudele Eestist California

Sisesta oma reisikuupäevad, et leida parimad hinnad.
Scandinavian Airlines Logo
16:00 - 16:50TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
34 t 50 m2 peatust Stockholmi Arlanda Kopenhaagen
Scandinavian Airlines Logo
19:10 - 10:45LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
29 t 35 m1 peatus Kopenhaagen
€503Scandinavian Airlines
R, 9 apr - T, 20 apr
Scandinavian Airlines Logo
20:20 - 16:50TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
30 t 30 m2 peatust Stockholmi Arlanda Kopenhaagen
Scandinavian Airlines Logo
19:10 - 13:40LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
32 t 30 m2 peatust Kopenhaagen Stockholmi Arlanda
€516Scandinavian Airlines
N, 8 apr - N, 15 apr
Finnair Logo
14:35 - 17:05TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
12 t 30 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
Finnair Logo
18:50 - 16:55LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
12 t 05 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
€525Finnair
R, 20 nov - R, 4 dets
Finnair Logo
14:35 - 17:05TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
12 t 30 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
Finnair Logo
18:50 - 21:20LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
16 t 30 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
€525Finnair
R, 13 nov - R, 27 nov
American Airlines Logo
05:50 - 17:05TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
21 t 15 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
American Airlines Logo
09:00 - 16:05LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
21 t 05 m2 peatust Dallas/Fort Worth Helsingi Helsinki-Vantaa
€539American Airlines
R, 13 nov - R, 27 nov
British Airways Logo
16:30 - 17:05TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
34 t 35 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
British Airways Logo
17:30 - 11:30LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
32 t 00 m2 peatust Londoni Heathrow' Helsingi Helsinki-Vantaa
€556British Airways
E, 30 nov - K, 23 dets
British Airways Logo
05:50 - 17:05TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
21 t 15 m1 peatus Helsingi Helsinki-Vantaa
British Airways Logo
17:30 - 11:30LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
32 t 00 m2 peatust Londoni Heathrow' Helsingi Helsinki-Vantaa
€556British Airways
T, 1 dets - K, 23 dets
Mitu lennufirmat Logo
14:35 - 14:50TLL  Tallinn-SFO San Francisco
34 t 15 m2 peatust Stockholmi Arlanda Kopenhaagen
Mitu lennufirmat Logo
16:45 - 14:35SFO  San Francisco-TLL Tallinn
35 t 50 m3 peatust Kopenhaagen Stockholmi Arlanda Riia Riga Intl
€638Mitu lennufirmat
K, 25 nov - K, 2 dets
Turkish Airlines Logo
12:00 - 16:35TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
38 t 35 m1 peatus Istanbul
Turkish Airlines Logo
13:45 - 18:00LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
19 t 15 m1 peatus Istanbul
€712Turkish Airlines
P, 29 nov - E, 22 märts
Turkish Airlines Logo
18:55 - 16:35TLL  Tallinn-LAX Los Angeles Los Angeles
31 t 40 m1 peatus Istanbul
Turkish Airlines Logo
12:45 - 11:05LAX  Los Angeles Los Angeles-TLL Tallinn
36 t 20 m1 peatus Istanbul
€734Turkish Airlines
T, 1 dets - K, 23 dets

momondos lende broneerides säästad raha

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Tuntud nimed ja suurepärased pakkumised

Otsi pakkumisi sadadelt reisisaitidelt hindade võrdlemiseks.

Filtreeri otsinguid

Filtreeri otsinguid

Tasuta Wi-Fi? Peatuste arv? Saad kiiresti otsitulemusi filtreerida.

Usaldusväärne ja tasuta

Usaldusväärne ja tasuta

Meie teenus on täiesti tasuta – ei mingeid peidetud makse ega tasusid.

Hinnateavitused

Hinnateavitused

Sa pole veel valmis broneerima? , et jälgida hindu.

Finnair: lennud suunal Eesti–California

Meie parimad lennupiletite pakkumised: Finnair, Eesti–California
Finnair
13 nov
TLL14:35Tallinn
12 t 30 m
1 peatus
LAX17:05Los Angeles Los Angeles
27 nov
LAX18:50Los Angeles Los Angeles
16 t 30 m
1 peatus
TLL21:20Tallinn
€525
Finnair
8 apr
TLL14:40Tallinn
12 t 30 m
1 peatus
LAX17:10Los Angeles Los Angeles
15 apr
LAX18:50Los Angeles Los Angeles
20 t 00 m
1 peatus
TLL00:50Tallinn
€526
Finnair
5 veebr
TLL11:55Tallinn
15 t 10 m
1 peatus
LAX17:05Los Angeles Los Angeles
13 veebr
LAX18:00Los Angeles Los Angeles
20 t 25 m
2 peatust
TLL00:25Tallinn
€527

American Airlines: lennud suunal Eesti–California

Meie parimad lennupiletite pakkumised: American Airlines, Eesti–California
American Airlines
13 nov
TLL05:50Tallinn
21 t 15 m
1 peatus
LAX17:05Los Angeles Los Angeles
27 nov
LAX09:00Los Angeles Los Angeles
21 t 05 m
2 peatust
TLL16:05Tallinn
€539
American Airlines
13 nov
TLL05:50Tallinn
27 t 56 m
2 peatust
ONT23:46Ontario
27 nov
ONT06:00Ontario
24 t 05 m
2 peatust
TLL16:05Tallinn
€723

momondo Hinnaleidja

 
Kasuta allpool olevaid filtreid, et leida ja võrrelda sulle sobivaid lende Eestist California.

Fly from

Lenda sihtkohta

Marsruut

Depart

Tagasilend

Price

Odavaim edasi-tagasireis

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

R 09.04

16:00-16:50

2 stops34 t 50 m

Los Angeles Los Angeles

T 20.04

19:10-10:45

1 stop29 t 35 m

€503

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

N 08.04

20:20-16:50

2 stops30 t 30 m

Los Angeles Los Angeles

N 15.04

19:10-13:40

2 stops32 t 30 m

€516
Kiireim ringreis

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

R 20.11

14:35-17:05

1 stop12 t 30 m

Los Angeles Los Angeles

R 04.12

18:50-16:55

1 stop12 t 05 m

€525

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

R 13.11

14:35-17:05

1 stop12 t 30 m

Los Angeles Los Angeles

R 27.11

18:50-21:20

1 stop16 t 30 m

€525

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

R 13.11

05:50-17:05

1 stop21 t 15 m

Los Angeles Los Angeles

R 27.11

09:00-16:05

2 stops21 t 05 m

€539

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

E 30.11

16:30-17:05

1 stop34 t 35 m

Los Angeles Los Angeles

K 23.12

17:30-11:30

2 stops32 t 00 m

€556

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

T 01.12

05:50-17:05

1 stop21 t 15 m

Los Angeles Los Angeles

K 23.12

17:30-11:30

2 stops32 t 00 m

€556

TallinnSan Francisco

TLL Tallinn - SFO San Francisco

TLLSFO

Tallinn

K 25.11

14:35-14:50

2 stops34 t 15 m

San Francisco

K 02.12

16:45-14:35

3 stops35 t 50 m

€638

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

P 29.11

12:00-16:35

1 stop38 t 35 m

Los Angeles Los Angeles

E 22.03

13:45-18:00

1 stop19 t 15 m

€712

TallinnLos Angeles

TLL Tallinn - LAX Los Angeles Los Angeles

TLLLAX

Tallinn

T 01.12

18:55-16:35

1 stop31 t 40 m

Los Angeles Los Angeles

K 23.12

12:45-11:05

1 stop36 t 20 m

€734

Lennud on järjestatud odavaimate edasi-tagasi lendude järgi.

Kuvatakse tulemusi 1–10 kokku 20 hulgastJärjestatud odavuse alusel
1
2

Vaata reisi ülevaateid sihtkohta California siit

Kuidas leida kõige odavam lend marsruudil Eesti–California

Võid nüüd hinge tõmmata. Vaatasime läbi kõik selle marsruudi otsingud momondos, et pakkuda sulle olulist teavet, kuidas leida oma reisi jaoks kõige odavam lend

Mis kuul on kõige soodsam lennata sihtkohta California?

Odavaim kuu riigist Eesti sihtkohta California lendamiseks on veebruar. Lennuhinnad, mis jäävad keskmiselt umbes €500 kanti, on sel ajal sageli madalhooaja tõttu odavamad. Kui veebruar ei sobi sulle sihtkoha California külastamiseks, siis oota, kuni kätte jõuab november, sest siis on riigist Eesti väljuvad lennud samuti odavad, makstes keskmiselt €504.

Kui palju varem peaksin broneerima reisi sihtkohta California?

Tõenäoliselt näed odavaid lende lähtekohast California sihtkohta Eesti, kui broneerid nädalat enne väljumist. Üldiselt võid leida lende sihtkohta California hinnaga umbes €593, kui otsid nädalat ette. Väljaspool seda ajavahemikku võivad lennuhinnad siiski odavamad olla. Näiteks leidsid inimesed hiljuti momondos lende sihtkohta California lähtekohast Eesti odava hinnaga alates €477.

Kas vahepeatustega säästaksin Eesti–California lennul raha?

Sul võib olla võimalik säästa oma lennupiletitelt kuni 61%, kui valid marsruudil Eesti–California vahepeatustega lennu.

Odavad Eesti – California lennupakkumised ja nõuanded

Tutvu lennuaja, otselendude ja lennujaamadega marsruudil Eesti – California

Parim leitud hind

€321

Kiireim lennuaeg

12 t 30 m

Otselennud

Pole
Parim viimase 72 tunni jooksul leitud ühesuunalend sihtkohta California lähtekohast Eesti maksis €321. Parim viimase 72 tunni jooksul momondost leitud edasi-tagasireisi lennupakkumine lähtekohast Eesti sihtkohta California maksis €503.
Kiireim lend marsruudil Eesti–California kestab 12 t 30 m
Marsruudil Eesti - California ei ole otselende. Linnade Eesti ja California vahel ei ole populaarseid marsruute.

Korduma kippuvad küsimused lendude Eestist California kohta

  • Millal momondo viimati otsingu „lennud – Eesti–California“ hindu kontrollis?

    Otsingu „lennud – Eesti–California“ hindu värskendatakse igapäevaselt.

  • Mitmelt pakkujalt momondo teenuse „lennud – Eesti–California“ pakkumisi otsib?

    Seisuga oktoober 2026 on 7 teenusepakkujat, kes pakuvad teenust „lennud – Eesti–California“.

  • Kui vana peab olema, et lennata lähtekohast Eesti–California?

    Laps peab olema üksi reisimiseks vähemalt viis aastat vana, kuid enamikul lennufirmadest, mis saatjata alaealise (UNMR) teenust pakuvad, on oma vanusepiirangud, mis sõltuvad nt lennu kestusest, kellaaegadest ja vahepeatustest. Soovitame sul pöörduda otse lennufirma poole, mida lähtekohast Eesti–California lendamiseks plaanid kasutada, ja sellised nõuded üle kontrollida.

  • Milliseid (isikut tõendavaid) dokumente vajan sihtkohta California lendamiseks?

    Reisi- ja tervisedokumendid, mida nõutakse sihtkohta California reisimisel olenevad konkreetsest reisiplaanist ja individuaalsetest asjaoludest. Soovitame kaasas kanda mitut dokumenti: nt ID-kaarti või juhiluba lisaks passile, mis kehtib vähemalt kuus kuud kuupäevast, kui jõuad sihtkohta California. Soovitame alati küsida teavet konkreetsete nõuete kohta otse lennufirmalt või Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) või mõnelt muult pädevalt kolmandalt isikult.

Parimad lennufirmad suunal Eesti–California

Võrdle ja vaata suunal Eesti–California lendavate lennufirmade arvustusi momondos
Lennufirma
Hinnang
Tasuta tühistamine
Hind
Scandinavian AirlinesHindAlates €362Tasuta tühistamineHinnang
7,4
2 018 arvustust
Otsi lende firmalt Scandinavian Airlines
FinnairHindAlates €416Tasuta tühistamineHinnang
7,6
1 419 arvustust
Otsi lende firmalt Finnair
LOTHindAlates €439Tasuta tühistamineHinnang
7,6
1 192 arvustust
Otsi lende firmalt LOT
Turkish AirlinesHindAlates €516Tasuta tühistamineHinnang
7,4
4 455 arvustust
Otsi lende firmalt Turkish Airlines
British AirwaysHindAlates €527Tasuta tühistamineHinnang
6,7
8 261 arvustust
Otsi lende firmalt British Airways
LufthansaHindAlates €599Tasuta tühistamineHinnang
6,8
8 277 arvustust
Otsi lende firmalt Lufthansa
KLMHindAlates €688Tasuta tühistamineHinnang
7,8
1 588 arvustust
Otsi lende firmalt KLM

Miks valida momondo?

Miks peaksin kasutama saiti momondo, et leida lennupakkumist suunal Eesti–California?

momondo kogub kõik su lennuvalikud ühte kohta kokku ja laseb sul neid filtreerida, et leiaksid ideaalse lennu suunal Eesti–California. Saiti momondo kasutades säästad aega ja võid ka oma reisilt raha säästa.

Kas saan otsida saidilt momondo paindlike broneerimisreeglitega lende suunal Eesti–California?

momondo võimaldab kasutajatel otsida vaid neid lende suunal Eesti–California, mis pakuvad paindlikke broneerimisreegleid ning lisaks ka teisi kasulikke filtreid ja funktsioone.

Kuidas aitab momondo leida lende suunal Eesti–California?

momondo pakub kasulikke filtreid, mis aitavad sul õige lennu leida. Vali kindlad lennuajad, lennujaamad või kasvõi oma eelistatud makseviis. Meil on väga palju valikuid, mille abil saad broneerida endale ideaalselt sobiva lennu suunal Eesti–California.

Ma pole praegu valmis broneerima lendu suunal Eesti–California. Kas momondo saab mulle märku anda, kui hinnad muutuvad?

Jah, momondo pakub hinnateavitusi lendudele suunal Eesti–California. Pärast sellel lehel otsingu tegemist peaksid nägema hinnateavituse lisamise funktsiooni. Sisesta vaid kehtiv meiliaadress ja kui hinnad muutuvad, teavitab momondo sind otsekohe.

Lihtsam viis, kuidas hallata reisi sihkohta California.

Meie tööriist teeb sõbra- ja perereiside planeerimise ja organiseerimise lihtsaks. Reisid on tasuta – ja saad selle funktsioone kasutada ka siis, kui sa ei broneeri meie kaudu.

Saa teavitusi, kui hinnad langevad

Igapäevased hinnamuudatused sinu postkastis – ainult hinnateavitustega.
1 täiskasvanu
R 13.11
R 20.11

Leia oma California reisi jaoks paremaid tulemusi

Populaarsed linnad California