Broneeri lende firmalt VietJet Air

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
L 1/10
L 8/10

VietJet Air: ülevaade

VietJet Air: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€18

Populaarseim marsruut

SGN–BKK

Lühim lend

0 t 45 m

Pikim lend

26 t 30 m
Lennufirma VietJet Air odavaim marsruut on lähtekohast Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline sihtkohta Da Nang hinnaga €18
Lennufirma VietJet Air populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline sihtkohta Bangkok Suvarnabhumi
Lennufirma VietJet Air kiireim marsruut on lähtekohast Can Tho (VCA) sihtkohta Dalat (DLI) ja kestab 0 t 45 m
Lennufirma VietJet Air pikim marsruut on lähtekohast Đà Nẵng (DAD) sihtkohta Ho Chi Minh (SGN) ja kestab 26 t 30 m

VietJet Air: arvustused

3,5
KesinePõhineb 8 kontrollitud külastaja arvustustel
6,2Meeskond
3,7Comfort
3,2Toit
4,7Pardaleminek
3,5Kõik kokku
2,5Meelelahutus

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga VietJet Air: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga VietJet Air, pead välja lendama lennujaamast New Delhi Indira Gandhi Intl, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ethiopian Air.

Peamised lennujaamad, mida VietJet Air teenindab, on Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline, Hanoi Noibai ja Da Nang. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma VietJet Air saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma VietJet Air lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma VietJet Air veebisaiti aadressil vietjetair.com või helistada lennufirmale numbril +84 1900 1886.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt VietJet Air leidsime, oli suunal Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline–Dalat Lien Khuong Intl piletihinnaga €37. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga VietJet Air, siis odavaim marsruut on Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline–Da Nang. Sellel lennufirma VietJet Air marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €18.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt VietJet Air leidsime, on sihtkohta Singapur Changi–Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €77. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt VietJet Air, mille leidsime, oli marsruudil Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline–Singapur Changi. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €38 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


VietJet Air – lennu jälgimine

Lennufirma VietJet Air lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
T 9/27