Broneeri lende firmalt JetSMART

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 4/10
T 11/10

JetSMART: ülevaade

JetSMART: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€22

Populaarseim marsruut

BRC–EZE

Lühim lend

1 t 16 m

Pikim lend

4 t 14 m
Lennufirma JetSMART odavaim marsruut on lähtekohast Cordoba Pajas Blancas sihtkohta Buenos Aires Jorge Newbery hinnaga €22
Lennufirma JetSMART populaarseim praegune marsruut on lähtekohast San Carlos De Bariloche Teniente Luis Candelaria sihtkohta Buenos Aires Ministro Pistarini
Lennufirma JetSMART kiireim marsruut on lähtekohast Cordoba (COR) sihtkohta Buenos Aires (AEP) ja kestab 1 t 16 m
Lennufirma JetSMART pikim marsruut on lähtekohast Buenos Aires (AEP) sihtkohta San Carlos De Bariloche (BRC) ja kestab 4 t 14 m

JetSMART: arvustused

7,4
HeaPõhineb 18 kontrollitud külastaja arvustustel
5,3Toit
6,9Comfort
5,2Meelelahutus
6,9Pardaleminek
7,4Kõik kokku
7,7Meeskond

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga JetSMART: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga JetSMART, pead välja lendama lennujaamast Lima J Chavez Intl, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Aerolineas Argentinas.

Peamised lennujaamad, mida JetSMART teenindab, on San Carlos De Bariloche Teniente Luis Candelaria, Buenos Aires Jorge Newbery ja Cordoba Pajas Blancas. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma JetSMART saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma JetSMART lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma JetSMART veebisaiti aadressil jetsmart.com või helistada lennufirmale numbril +56 2 27 31 8787.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt JetSMART leidsime, oli suunal Buenos Aires Jorge Newbery–Cordoba Pajas Blancas piletihinnaga €48. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga JetSMART, siis odavaim marsruut on Cordoba Pajas Blancas–Buenos Aires Jorge Newbery. Sellel lennufirma JetSMART marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €22.

Praegu nõuab JetSMART, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x35x25cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 45x35x25cm.


JetSMART – lennu jälgimine

Lennufirma JetSMART lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 9/29