Broneeri lende firmalt JetBlue

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 11/10
T 18/10

JetBlue: ülevaade

JetBlue: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€7

Populaarseim marsruut

LAS–LAX

Lühim lend

0 t 49 m

Pikim lend

8 t 38 m
Lennufirma JetBlue odavaim marsruut on lähtekohast Los Angeles sihtkohta Las Vegas Harry Reid hinnaga €7
Lennufirma JetBlue populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Las Vegas Harry Reid sihtkohta Los Angeles
Lennufirma JetBlue kiireim marsruut on lähtekohast Nantucket (ACK) sihtkohta Boston (BOS) ja kestab 0 t 49 m
Lennufirma JetBlue pikim marsruut on lähtekohast Buffalo (BUF) sihtkohta Fort Myers (RSW) ja kestab 8 t 38 m

JetBlue: arvustused

7,4
HeaPõhineb 1 215 kontrollitud külastaja arvustustel
7,7Comfort
6,9Toit
7,5Pardaleminek
8,0Meeskond
7,4Kõik kokku
7,4Meelelahutus

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga JetBlue: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga JetBlue, pead välja lendama lennujaamast Helsingi Helsinki-Vantaa, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Finnair.

Peamised lennujaamad, mida JetBlue teenindab, on Boston Logan Intl, New York John F. Kennedy rahvusvaheline ja Los Angeles. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma JetBlue saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma JetBlue lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma JetBlue veebisaiti aadressil JetBlue.com või helistada lennufirmale numbril 1-801-449-2525.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt JetBlue leidsime, oli suunal Orlando–New York John F. Kennedy rahvusvaheline piletihinnaga €41. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga JetBlue, siis odavaim marsruut on Los Angeles–Las Vegas Harry Reid. Sellel lennufirma JetBlue marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €7.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt JetBlue leidsime, on sihtkohta Saint Thomas Island Cyril E King–San Juan Luis Munoz Marin Intl ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €118. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt JetBlue, mille leidsime, oli marsruudil New York LaGuardia–Montréal Pierre Elliott Trudeau Intl. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €83 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


JetBlue – lennu jälgimine

Lennufirma JetBlue lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 10/6