Broneeri lende firmalt GOL

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 12/10
K 19/10

GOL: ülevaade

GOL: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€19

Populaarseim marsruut

CXJ–GRU

Lühim lend

1 t 00 m

Pikim lend

12 t 15 m
Lennufirma GOL odavaim marsruut on lähtekohast Belo Horizonte Tancredo Neves Intl sihtkohta São Paulo Guarulhos Intl hinnaga €19
Lennufirma GOL populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Caxias Do Sul Campo dos Bugres sihtkohta São Paulo Guarulhos Intl
Lennufirma GOL kiireim marsruut on lähtekohast São Paulo (CGH) sihtkohta Curitiba (CWB) ja kestab 1 t 00 m
Lennufirma GOL pikim marsruut on lähtekohast Rio de Janeiro (SDU) sihtkohta Brasília (BSB) ja kestab 12 t 15 m

GOL: arvustused

7,3
HeaPõhineb 215 kontrollitud külastaja arvustustel
6,9Comfort
7,2Pardaleminek
5,8Meelelahutus
7,3Kõik kokku
8,0Meeskond
5,6Toit

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga GOL: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga GOL, pead välja lendama lennujaamast Stockholm Kõik lennujaamad, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ethiopian Air.

Peamised lennujaamad, mida GOL teenindab, on Porto Alegre Salgado Filho, Brasilia ja São Paulo Congonhas. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma GOL saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma GOL lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma GOL veebisaiti aadressil voegol.com.br või helistada lennufirmale numbril +55 11 5504 4410.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt GOL leidsime, oli suunal Caxias Do Sul Campo dos Bugres–São Paulo Guarulhos Intl piletihinnaga €48. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga GOL, siis odavaim marsruut on Belo Horizonte Tancredo Neves Intl–São Paulo Guarulhos Intl. Sellel lennufirma GOL marsruudil on 1 vahemaandumine ja lennupilet maksab €19.


GOL – lennu jälgimine

Lennufirma GOL lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 10/7