Broneeri lende firmalt Chongqing Airlines

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Chongqing Airlines: ülevaade

Chongqing Airlines: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€60

Populaarseim marsruut

SZX–CKG

Lühim lend

4 t 05 m

Pikim lend

4 t 10 m
Lennufirma Chongqing Airlines odavaim marsruut on lähtekohast Chongqing Jiangbei Intl sihtkohta Ningbo Lishe Intl hinnaga €60
Lennufirma Chongqing Airlines populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Shenzhen sihtkohta Chongqing Jiangbei Intl
Lennufirma Chongqing Airlines kiireim marsruut on lähtekohast Shenzhen (SZX) sihtkohta Chongqing (CKG) ja kestab 4 t 05 m
Lennufirma Chongqing Airlines pikim marsruut on lähtekohast Chongqing (CKG) sihtkohta Ningbo (NGB) ja kestab 4 t 10 m

Chongqing Airlines: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Chongqing Airlines: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Chongqing Airlines, pead välja lendama lennujaamast Urumqi, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks China Southern.

Peamised lennujaamad, mida Chongqing Airlines teenindab, on Chongqing Jiangbei Intl, Guangzhou Baiyun ja Tongliao. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Chongqing Airlines saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Chongqing Airlines lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Chongqing Airlines veebisaiti aadressil csair.com/en/ või helistada lennufirmale numbril +86-4008695539-1-4.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Chongqing Airlines leidsime, oli suunal Ningbo Lishe Intl–Chongqing Jiangbei Intl piletihinnaga €152. Sel lennul on 1 vahemaandumine. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Chongqing Airlines, siis odavaim marsruut on Chongqing Jiangbei Intl–Ningbo Lishe Intl. Sellel lennufirma Chongqing Airlines marsruudil on 1 vahemaandumine ja lennupilet maksab €60.


Chongqing Airlines – lennu jälgimine

Lennufirma Chongqing Airlines lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30