Broneeri lende firmalt Caribbean Airlines

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
E 10/10
E 17/10

Caribbean Airlines: ülevaade

Caribbean Airlines: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€20

Populaarseim marsruut

JFK–MBJ

Lühim lend

0 t 25 m

Pikim lend

25 t 25 m
Lennufirma Caribbean Airlines odavaim marsruut on lähtekohast Port of Spain Piarco Intl sihtkohta Scarborough ANR Robinson Intl hinnaga €20
Lennufirma Caribbean Airlines populaarseim praegune marsruut on lähtekohast New York John F. Kennedy rahvusvaheline sihtkohta Montego Bay Sangster Intl
Lennufirma Caribbean Airlines kiireim marsruut on lähtekohast Port of Spain (POS) sihtkohta Scarborough (TAB) ja kestab 0 t 25 m
Lennufirma Caribbean Airlines pikim marsruut on lähtekohast Miami (MIA) sihtkohta Bridgetown (BGI) ja kestab 25 t 25 m

Caribbean Airlines: arvustused

7,7
HeaPõhineb 16 kontrollitud külastaja arvustustel
7,9Meeskond
6,9Toit
7,8Comfort
6,7Meelelahutus
7,8Pardaleminek
7,7Kõik kokku

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Caribbean Airlines: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Caribbean Airlines, pead välja lendama lennujaamast Toronto Kõik lennujaamad, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ethiopian Air.

Peamised lennujaamad, mida Caribbean Airlines teenindab, on Port of Spain Piarco Intl, Scarborough ANR Robinson Intl ja Bridgetown Grantley Adams Intl. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Caribbean Airlines saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Caribbean Airlines lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Caribbean Airlines veebisaiti aadressil caribbean-airlines.com või helistada lennufirmale numbril + 1 800 523 5585.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Caribbean Airlines leidsime, oli suunal Port of Spain Piarco Intl–Scarborough ANR Robinson Intl piletihinnaga €46. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Caribbean Airlines, siis odavaim marsruut on Port of Spain Piarco Intl–Scarborough ANR Robinson Intl. Sellel lennufirma Caribbean Airlines marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €20.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Caribbean Airlines leidsime, on sihtkohta Port of Spain Piarco Intl–Bridgetown Grantley Adams Intl ja tagasi 1 vahemaandumisega ning pilet maksab €181. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Caribbean Airlines, mille leidsime, oli marsruudil Port of Spain Piarco Intl–Bridgetown Grantley Adams Intl. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €74 ja mille jooksul tehakse 1 vahemaandumine.

Praegu nõuab Caribbean Airlines, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 157cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 114cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 91cm.


Caribbean Airlines – lennu jälgimine

Lennufirma Caribbean Airlines lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
K 10/5