Broneeri lende firmalt Cambodia Angkor Air

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
P 9/10
P 16/10

Cambodia Angkor Air: ülevaade

Cambodia Angkor Air: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€87

Populaarseim marsruut

PNH–SGN

Lühim lend

0 t 40 m

Pikim lend

1 t 20 m
Lennufirma Cambodia Angkor Air odavaim marsruut on lähtekohast Phnom Penh Pochentong sihtkohta Siem Reap hinnaga €87
Lennufirma Cambodia Angkor Air populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Phnom Penh Pochentong sihtkohta Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline
Lennufirma Cambodia Angkor Air kiireim marsruut on lähtekohast Phnom Penh (PNH) sihtkohta Siem Reap (REP) ja kestab 0 t 40 m
Lennufirma Cambodia Angkor Air pikim marsruut on lähtekohast Ho Chi Minh (SGN) sihtkohta Siem Reap (REP) ja kestab 1 t 20 m

Cambodia Angkor Air: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Cambodia Angkor Air: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Cambodia Angkor Air, pead välja lendama lennujaamast Pariis Charles de Gaulle, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks ASL Airlines France.

Peamised lennujaamad, mida Cambodia Angkor Air teenindab, on Phnom Penh Pochentong, Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline ja Siem Reap. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Cambodia Angkor Air saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Cambodia Angkor Air lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Cambodia Angkor Air veebisaiti aadressil cambodiaangkorair.com või helistada lennufirmale numbril +855 23 666 0330.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Cambodia Angkor Air leidsime, oli suunal Phnom Penh Pochentong–Siem Reap piletihinnaga €182. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Cambodia Angkor Air, siis odavaim marsruut on Phnom Penh Pochentong–Siem Reap. Sellel lennufirma Cambodia Angkor Air marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €87.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Cambodia Angkor Air leidsime, on sihtkohta Phnom Penh Pochentong–Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €206. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Cambodia Angkor Air, mille leidsime, oli marsruudil Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline–Phnom Penh Pochentong. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €99 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Cambodia Angkor Air: populaarseimad lennujaamad

Leia firma Cambodia Angkor Air lende selle enim kasutatud lennujaamadesse kogu riigis

Cambodia Angkor Air – lennu jälgimine

Lennufirma Cambodia Angkor Air lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
T 10/4