Broneeri lende firmalt Calafia Airlines

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 28/9
K 5/10

Calafia Airlines: ülevaade

Calafia Airlines: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€46

Populaarseim marsruut

LMM–GDL

Lühim lend

0 t 10 m

Pikim lend

2 t 50 m
Lennufirma Calafia Airlines odavaim marsruut on lähtekohast Loreto sihtkohta La Paz Leon hinnaga €46
Lennufirma Calafia Airlines populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Los Mochis Federal sihtkohta Guadalajara Miguel Hidal
Lennufirma Calafia Airlines kiireim marsruut on lähtekohast Tijuana (TIJ) sihtkohta Puerto Penasco (PPE) ja kestab 0 t 10 m
Lennufirma Calafia Airlines pikim marsruut on lähtekohast La Paz (LAP) sihtkohta Tijuana (TIJ) ja kestab 2 t 50 m

Calafia Airlines: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Calafia Airlines: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Calafia Airlines, pead välja lendama lennujaamast Tijuana Rodriguez, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Volaris.

Peamised lennujaamad, mida Calafia Airlines teenindab, on Tijuana Rodriguez, Los Mochis Federal ja La Paz Leon. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Calafia Airlines saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Calafia Airlines lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Calafia Airlines veebisaiti aadressil calafiaairlines.com või helistada lennufirmale numbril +33 2451 0505.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Calafia Airlines leidsime, oli suunal La Paz Leon–Hermosillo Gen Pesqueira Garcia piletihinnaga €143. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Calafia Airlines, siis odavaim marsruut on Loreto–La Paz Leon. Sellel lennufirma Calafia Airlines marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €46.


Calafia Airlines – lennu jälgimine

Lennufirma Calafia Airlines lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/23