Broneeri lende firmalt Blue Islands

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
L 1/10
L 8/10

Blue Islands: ülevaade

Blue Islands: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€58

Populaarseim marsruut

JER–DUB

Lühim lend

0 t 20 m

Pikim lend

14 t 50 m
Lennufirma Blue Islands odavaim marsruut on lähtekohast Bristol sihtkohta Saint Peter Jersey hinnaga €58
Lennufirma Blue Islands populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Saint Peter Jersey sihtkohta Dublin
Lennufirma Blue Islands kiireim marsruut on lähtekohast Saint Peter (JER) sihtkohta Saint Peter Port (GCI) ja kestab 0 t 20 m
Lennufirma Blue Islands pikim marsruut on lähtekohast Saint Peter (JER) sihtkohta Saint Peter Port (GCI) ja kestab 14 t 50 m

Blue Islands: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Blue Islands: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Blue Islands, pead välja lendama lennujaamast Köln/Bonn, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Corendon Airlines Europe.

Peamised lennujaamad, mida Blue Islands teenindab, on Saint Peter Port Guernsey, Saint Peter Jersey ja Southampton Eastleigh. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Blue Islands saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Blue Islands lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Blue Islands veebisaiti aadressil blueislands.com või helistada lennufirmale numbril +44 1481 727567.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Blue Islands leidsime, on sihtkohta Southampton Eastleigh–Saint Peter Jersey ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €111. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Blue Islands, mille leidsime, oli marsruudil Bristol–Saint Peter Jersey. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €58 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Blue Islands – lennu jälgimine

Lennufirma Blue Islands lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
T 9/27